SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy Winstrol mozna z Silabolinem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1465

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 554 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9531
siemanko jeszcze chcialbym sie dowiedziec jak sie zre winstrol w tabletach 2mg i ile ich na cykl 100wystarzczy czy nie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 554 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9531
ty a jak wyglada winstrol z dragona jak jest pakowany bo dostalem oferte za 90zl.czy tez sa na nim jakies napisy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1631 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24672
Malutko masz tego winka.Oczywiście jeśli chcesz jaki kolwiek cykl z tego zrobić to musisz mieć min z 300 tabl.Dzienna dawka wina 20mg czyli masz 10 tabl. na dzień pozdro.

Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe Rzeszów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co z tym silabolinem?bo tak jest w temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
Do wina siłabolin jest ok,warto jeszcze pomyśleć nad propionatem.Zeby widzieć dobre efekty siłabolinu niepowinieneś być tłusty i stosować diete na rzeźbe.


***********************
Doradca w dziale doping
***********************
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 554 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9531
aha to musze miec z 300tabletek dzieki !!a silabolinu mam 20strzalow i jeszcze jedno ten silabolin jest zapakowany w tekturowe paczki wygladaja jak mini katronik jest po 10 strzlow w srodku i jakas blaszka czy to sa orginalne silaboliny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to masz 25 mg/ml.opakowanko wyglada koszmarnie.takie samo jak od propionatu 5%.ale farmadonu nikt chyba nie podrabia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1737
bez zdjęcia nie da sie tego stwierdzić, ale ja też kiedyś takie miałęm, wygląd -prechistoryczny, ale działają dobrze, silaboliny można dostać 25mg i 50mg w 1 ml, te pakowane po 10 w tekturkach to są 25mg, więc jeśli masz 20 to troche mało,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 554 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9531
a ile kosztuje winstrol 5mg tableta?? ja mam swojego zioma od dopalaczy ale on ma tylko 2mg 100tabsow za 160 zl a silabolin co 3dni stral tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
To znajdź se nowego zioma od dopalaczy...bo ten na Tobie łądną kase trzepie...


***********************
Doradca w dziale doping
***********************
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 554 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9531
a jeszcze pytanko jak po takim cyklu 300winstrolu +silabolin bede mial sama rzezbe!!!a masy mi troszku dojdzie!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1594 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14325
Kup winko z Dragona-za 100tabl. 5mg zaplacisz 100pln.
Pozdro.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zdjęcia Winka

Następny temat

Deka a blokowanie

WHEY premium