SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy 10 clomidu wystarczy????

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2015

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy 10 tabletek clomidu wystarczy po kuracjii???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A do 20 srzalow propionata ile bede potrzebowal clomidu, w jakich dawkach brac i w jakim czasie po ostatnim strzale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1951
po jakiej kuracji ??
Powiedz cos wiecej !
Pozdrawiam

Niech siła i masa beda z wami :]!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1281 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20037
Masz 15 lat i chwytasz sie za koks z czego wnioskuje ze jestes albo niedoinformowany albo jestes pospolitym d****em... obie opcje wykluczaja zabawe ze sterydami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139515
wiecej "?" nie bylo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
albo chłopak chce tylko dla wiedzy sie dowiedzieć ..a lbo dla kogoś .. tak też mozna !!
Musisz napisać na jaki cykl !! np. na powiedzmy 60metek to wystarczy w 120% ...

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi np 7 tabletek, 1 na dzien wystarczylo po cylkonie 10 ampulek greckiej normy. Bylo to ustalone przez mojego endokrynologa i potwierdzone badaniami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ta kuracja to 200 mietka+5 omki+15 prolongatum................no wiec wystarczy 10 tabsów po cyklu????? dzieki za miłe słowa......wy chba jestescie tutaj zeby poradzic a nie zlewac sie z kazdego to sie na tym dobrze nie zna..... ja to nie wy nie wale koksu od dawna i chce sie czego dowiedziec .........no wiec wystarczy?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11446
na taki cykl na 100% nie wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
uu to jest naprawde duuży cykl !! tu pewnie sam clomid niewystarczy !! Ja bym polecił HCG .. chociaż nie .. co ja gadam .. 25 clomidów może wystarczyć ...
.... a to ze każdy k***i młodych koxowników to ja się niedziwie .. szkoda .. siebie w tym wieku .. heh ale wiem dobrze że jak już palnie ten kox na łeb to wyjścia niema .. wtedy lepiej pomagać (żeby nikt sobie krzywdy aż tak dużej niezrobił) niż k***ić

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
****a facet masz 15 lat i takie kuracje walisz?ty jeszcze powinienes chyba mleko pic a nie ładować w siebie takie dawy.po takiej kuracji 10 clomidów to to 100% ci nie starczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1047 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4955
Zacznij sobie może od odzywek lub metki to ci wystarczy te 10 clomidu, no chyba że już brales mete
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Coś na łysienie Polecam !!!

Następny temat

Potrzebna pomoc

WHEY premium