SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czuje sie jak końska spier*****

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1209

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1372
Siema mordy
Miałem ostatnio duży stres egzaminy, bardzo ważne dla mnie, teraz jestem po ich napisaniu. W momencie co mi stres zszedł teraz to najchętniej położyłbym się i poczekał na rozkład od 2 tygodni. Pytanie w tym dziale gdyż przestałem wgl czuć tst, dymać się nie chce mi nic, a nic. Mam mega męczące myśli na głowie, dlatego w tym dziale pisze, bo chciałbym się dowiedzieć czy to może mieć coś wspólnego z tst lub ogólnie zdrowiem, cały czas mi słabo i nie mam apetytu. 3000 kcal dzień nie zalewa mnie i wiem jak to brzmi ale jak dla mnie to brak apetytu, wręcz trochę schudłem. Nie mam pojęcia co się dzieje jutro wrzucę zdj badań, rano idę zrobić. Dziwi mnie to, że nie czuje tst, wręcz czuję się jak cipa, estro siedzi wiadomo widełki, dawka 250 enan/ week tak leciutko wiadomo, pod okiem odpowiedniej osoby, ale chciałbym się dowiedzieć co weterani sądzą. Psycha się poj**ała czy może macie inny pomysł? Dodam że mimo hcg dżondra nie za bardzo na objętości uzyskały, wiadomo 500iu co 3 dzień, teraz miesiąc nie brałem, za dużo na głowie było ( sam się już za to zj**ałem, nie musisz pisać heh).
Htz boostowanyn, naturalnie mam tst bardzo nisko lekarz sam powiedział że on nic nie wypisze, ale jakość życia bd jak bd, więc żebym się zainteresował, od 13 mies.
.
Dziękuje za wszystkie odpowiedzi z góry
Jak masz napisać d****, czy coś w tym stylu to se daruj, na prawdę źle się czuję, szukaj szczęścia gdzie indziej
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93285 Napisanych postów 362789 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664131
Wrzuc ankietę działu i wyniki badań bo tutaj coś.musi leżeć
Chyba ze stres cie tak dobił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Wrzuć badania jak dojdą , teraz to można tylko pogdybać

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 235 Wiek 45 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1096
Bez badań ani rusz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3767 Napisanych postów 18429 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205428
Badan nadal brak...

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1372
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1372
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1372
estro nisko jedynie, ale przed htz miałem 13.00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1372
Panowie cóż chyba łep zj**any i tyle ;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93285 Napisanych postów 362789 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664131
wrzuć badania bezposrednio na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1372

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok po turze i mecie

Wiecej