SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czemu tak sie dzieje??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 905

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 103 Napisanych postów 468 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1980
ELO! Mam pytanko a raczej moj brat ma. Zaczal cwiczyc 3 miesiace temu. Ma 18 lat, przed cwiczeniami podobnie jak ja 175cm 73kg ramie 29, klatka 99 brzuch 86. Bral przez 1.5 miesiaca therme i ostro cwiczyl aeroby... spadl w pasie do 78, ale przestal brac i zaczal cwiczyc mase i juz ma 82. Teraz po 3 miechach ma w ramieniu 32 w kaltce 103 i chcialby wiedziec czy przy braniu tak jak ja(matrix + hmb) niezle urosl?? Doradzie cos mu bo chce sie za mete chwytac:( A moje tlumaczenie juz nie pomaga. PROSBA!!!

pozdro

bez masy nie ma klasy...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1140 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7465
chetnie pomozemy ale najpierw odpiwiedz na pytania, i nie ch brat sobuie poczyta o mecie zanim zacznie ja brac(jest za mlody!!!!!)
"1.Ile czasu już trenujesz-czy robisz to systematycznie-jeśli tak-to ile czasu. Jeśli nie-to opisz jakie odstępy i jakie okresy treningów?
2.Jak trenowałeś ostatnio:3-6 miesiecy-konkretny plan treningowy zawierający:
-rozkład tygodniowy treningów(z podziałem na grupy mięśniowe),
-ćwiczenia, serie, powtórzenia, procentowe cięzary, długość przerw pomiędzy seriami jaką stosowałeś,
-jakie efekty przyniósł ten trening-konkretnie:masa, tłuszczyk, rzeźba, wytrzymałość, siła, zmęczenie, spadek wagi, itd.???
3.Opisz konkretnie swoje cele-co chcesz osiągnąć: siłę, masę, wytrzymałość, rzeźbę...???
4.Podaj swoje możliwości czasowe i sprzętowe.
5.Podaj przeciwwskazania medyczne o ile takie są."

masz kontakt z bazą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 103 Napisanych postów 468 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1980
HEJ! No wiec tak: Maciek trenuje 3 miesiace ostro... tzn konkretny plan dieta odstepy itp. Robi to systematycznie i ma podzielone na grupy wszystko. klatka 3x15,12,10 biceps 3x12,12,10 brzuch 4x40, plecy 3x15,15,12 barki 3x15,15,12 triceps 3x15,12,10 nogi 3x15,15,12 i 3x12,12,10. Bral matrixa i hmb co dalo mu 1-1.5kg czystej masy tluszczyku stracil niewiele aczkolwiek efekt widac golym okiem jakies ok2-3cm w pasie. Rzezby to generalnie gorme miesnie brzucha niezly biceps i nawet ok klatka(jak na 3 miesiace). Celem jest masa miesniowa i rzezba. przy jego 175cm i wadze 73 chce dojsc do max 82 zaczac sie rzezbic i do 80 zejsc. Mozliwosci jak na trening w domu mamy spore:) Altas KETTLERA nogi lawka wyciag rozpietki 2 sztangi 2 sztangielki jakies ciezarki. Czasowe mozliwosci to naczesciej tylko cwiczenia wieczorami... 4x w tygodniu! Brak przeciwskazac medycznych. z gory thx

pozdro

bez masy nie ma klasy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13393
tomcio17.: widze ze twoj brat chce jak najszybciej osiągnąć rezultaty... biedaczek na wszystko trzeba czasu niech nie chwyta za mete tylko niech sie w mózg podrapie bo jak wezmie mete to efekty pewnie będą ale co zacznie brac po mecie jak mu bedzie mało? a jak skonczy sie meta? ile mozna brac mete?

Założyciel Mafi / Masa RulezZ /
Tylko wytrwałość czyni mistrza
Aktualizacja profilu[1.10.2003] Uaktualnie profil[1.11.2003]
http://www.silka.prv.pl (Zapraszam Serdecznie Na Forum!)
http://www.silka.prv.pl/scdriver_efekty_treningu1.html (Moje Efekty Treningu Po 7-miu Miesiącach)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 103 Napisanych postów 468 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1980
HEJ! No wlasnie mu mowie to samo... ale sie strasznie upiera. Mowie ze pozniej to chyba cos z koniem albo krowa bedziesz bral jak sie meat skonczy:) to on na to smiech. No ale to jego sprawa! Predyspozycje do cwiczen mamy(ja i on) bo nie jestesmu chudziutcy od zawsze, wiec jak na 3 miechy efekty ma ok! Ale niech robi co chce juz mi sie go nie chce przekonywac.

pozdro

bez masy nie ma klasy...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skosne brzucha

Następny temat

Rzeźba

Wiecej