SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czemu mi szła siła a sie zatrzymała?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1077

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14
witam mam pytanie bo wziąłem 250 tabletek kreatyny no nie i zostało mi jeszcze 300 olimpa a te 250 co zjadłem to była creatina micronized no i na początku siła jak głupia szła poszło prawie 7 kg i ustało na 65 kg biore to kreatyne jeszcze zostało mi 20 tabletek tej creatiny a mam nowy słoik olimpa to może po olimpie coś jeszcze ruszy bo ustało i nie idzie a i do tego dextrose biore pozdro :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
ty no moze sie zmeczyla i chce odpoczac, ale zaraz pewnie wstanie i ruszy dalej wiec spokojnie

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 575 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8262
"no nie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wiesz sila pewnie uleciala z ciebie ale powruci jak zapalisz fajke spokoju i dasz administratorom forum po 999999$.
a tak serio nie sadzisz ze troche za duzo wziales?
ja do tabl nie jestem przekonany i na masie sie nie znam ale nawet jak dla mnie 300 caps to troche za duzo
a tu juz kolejne 300 z olimpu..
uluz diete wysoko ww i bialkowa. Kup carbo i jakas kreatyne w proszku np. cell pump (sam kupie po redukcji) itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
ciesz sie ze w ogole cos ruszylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 241 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1309
l. w. a. - 9

l. p .a - 14

Niech masa będzie z Wami!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NOZ

Następny temat

co teraz??

Wiecej