SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czego IMHO nie obstawiać w najbliższy weekend

temat działu:

Hazard

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1833

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 223 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9871
Witam, jesli ktoś planuje obstawiac 'pewniaków' w najbliższy weekend to szczerze odradzam przede wszystkim real i Barce. Niby real wygrał 10 ostatnich wyjazdowych meczów a Barca gra prawdopodobnie najładnieszą piłke w historii, ale dla niezorientowanych: real gra bez 2 najważniejszych piłkarzy w ofensywie (na podstawie ostatnich meczów), czyli Robbena i Marcelo, a wszyscy ofensywni oprócz Huntera sa delikatnie mówiac bez formy; jeśli chodzi o Barce to na ławie usiądzie na 90% 2 najkreatywniejszych (Messi i Iniesta), Eto'o i Henry raczej nie zagrają całego meczu(grali w kadrze a w środe ćwierćfinał LM), D.Alves też raczej nie zagra (czyli prawa strona Barcy leży). Poza tym nie polecam obstawiac najwyżej rozstawionych w tenisie, bo Federer jesli awanasuje to bedzie miał problemy z del potro/Murrayem, a Serena nie jest w najwyższej dyspozycji (moim zdaniem).
Oczywiście może to wszystko okazać sie pudłem, ale jesli ktoś obstawi w PD na '1 0' (a kursy niezłe) i faktycznie real ani Barca nie wygrają, to poprosze soga :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23151
Mysle ze Real wygra bo mimo iz Eto'o i Henry nie sa w zyciowej formie to jesli beda w dogodnej sytacji to raczej ja wykorzystaja. Huntelar jest w wysmienitej formie a zawodnik tej klasy moze sam wygrac mecz, Bracelona ma sporo oslabien ale mysle ze nie powinna zrobic niespodzianki i mimo iz nie bedzie jej latwo, wygra to spotkanie a w najgorszym wypadku bramkowo zremisuje.

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2474 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19563
Real wygra bo na nich postawiłem

Jeżeli przynajmniej śnisz, żeby mnie pokonać, lepiej,
żebyś się obudził i przeprosił.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23151
zle napisalem, pomieszalem 2 mecze ze soba poprawka:
Mysle ze Real wygra bo mimo iz Robben i Marcelo nie zagraja to Huntelar jest w wysmienitej formie a zawodnik tej klasy moze sam wygrac mecz pozatym w Realu jest wielu swietnych zawodnikow i napewno zalataja dziure po Robbenie i Marcelo. Mysle ze mimo iz Barca zagra bez kilku podstawowych zawodnikow to powinni wygrac ten mecz. Eto'o i Henry nie sa w zyciowej formie ale bedac w dogodnej sytuacji powinni ja wykorzystac. W najgorszym wypadku mysle ze padnie bramkowy remis ale tak jak napisalem wczesniej mysle ze Real i Barca jednak wygraja.
PS prosze moda o usuniecie mojej wypowiedzi powyzej

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 723 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23250
Sixth Twoja pierwsza wypowiedź to...
Nie bardzo wiedziałem co chcesz przekazac

A ja postawilem na Real i Barce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
no ja sam jak czytam to teraz to nie wiem o co biega ale zmeczony bylem po swiezo po treningu, to dlatego

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 223 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9871
po 1 Huntelaar absolutnie nie może wygrac meczu, to nie ten typ piłkarza, on dostawia noge i stoi tam gdzie trzeba, ale jak realowi nie idzie to on nic nie zrobi. Musiałem nawiązać polemike, ale nie ma sensu jej dalej ciagnąc :) A co do formy Henry'ego to bo ja wiem..wg mnie jest w wyśmienitej formie i w ostatnich meczach Barcy zachwyca, zwłaszcza biorąc pod uwage że nie gra na 'swojej' pozycji. Eto'o jest teoretycznie najsłabszym punktem barcy (oglądałem w tym seoznie wszytskie jej mecze), ale troche głupio to brzmi gdy mowimy o zawodniku ktora ma srednią gol/mecz. Po prostu irytuje mnie do granic mozliwości jego marnowanie setek, ale w końcu napastnika rozlicza sie z goli, a o jego klasie świadcza sytuacje, więc nie ma tematu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3037 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13217
_SCOTTIE_ - dzięki za ostrzeżenie ale..
Ja na nich postawiłem bo wg mnie to nie są powody do niepostawienia na nich
Ale zobaczymy w sobotę
Pozdro.

Zmieniony przez - Obi_ w dniu 2009-04-04 00:17:15

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 618 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4775
Malaga 1X 1.9

https://janusz.bet legalne forum bukmacherskie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Barca juz weszła Real mysle ze zremisuje 1:1

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2474 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19563
sixth obyś się mylił z realem, musza wygrać.

Jeżeli przynajmniej śnisz, żeby mnie pokonać, lepiej,
żebyś się obudził i przeprosił.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Liga angielska

Następny temat

Konkursy bukmacherskie!

Fruzelina