SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czas sie ruszyc :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 598

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3
Czesc!
Od tego roku postanowilam sie wziqc za siebie. Na poczatku byla to dieta, zaczelam jesc zdrowo, ogramiczac slodycze, pic duzo wody w viagu dnia. Pozniej doszly jakies cwiczenia w domu, zeby wir rozruszac. Zaczelam cwiczyc regularniej i ibtensywniej. W koncu zauwazylam ze cos sie zaczyna dobrego dziac. W wakacje zaopatrzylam sie naeet w rower, dla urozmaicenia ktywnosci. Postnowilam sobie nawet, ze o drugi dzien zaczne biegac, zeby zlapac troche formy, na sezon, gdy n rower bedzie juz zbyt zimno, lub po orostu nie bedzie mi sie chcialo jezdzic.
I wtedy nagle milam mini wypadek, tzn. Jakis niemic wjechal we mnie rowerem (jechal po zlej stronie drogim a ja naeet jakbym chciala to nie mialam jak xrobiv mu miejsc). I pomimo ze zdarzylam sie zatrzymac to sila z jaka on we mnie wjechal sprawila ze sie przewrocilam. Nawiasem mowiac- nawet nie zpytal czy wszystko ok, dopiero jakis inny mezczyzna podbiegl i zapytal czy wszystko dobrze.
Niestety nie bylo dobrze. I mimo i erocklam spokojnie do domu, bez wiekszych problemow to po paru godzinch wyul. Zz bolu. Otoz mialam kiedys naderwane, a nastepnie zerwane wiezadlo. Operacyjnie zostalo mi ono wyciete. Od tamteho czasu wszelkie wieksze aktywnosci fizyczne ( rower, dlugie spacery) wykonywlam z opaska stabilizujaca n kolano.
Po moim upadku poslam ovzywiscie do lekarza, mialam 2krotnue sciagan wode. Ale lekarka wspomniala, zebchyba mi sie zerwalo albo naderwalo wiezadlo (to tore mialam wyciete-wiec troche dziwnie).
No i od tamtego czasu rower poszedl w odstawke, cwiczenia tez, bo hoje sie troche o to kolno. Nie mam mozliwosci gonleczyc, dopiero po nowym roku sa miejsca. Od wakacji przytylam trovhe, bo z nudow jadlam, gdy kolano mnie bolalo.
Zle mi z tym i chcialabym zaczac znoe cos ze soba robic.
Wiem, dieta to podstawa. Ale chcialabym rowniez zapisac sie na silownie. Problem jest taki, e nie wiem jakie cwiczenia powinnam tam wykobywac, aby spalic tluszcz oraz, zeby nie bylo to barzo obciazjace dla kolana. Ogolnie na silowni bede pierwszy raz w zyciu... Nie mam z kims isc, a za trenera nie chce raczej placic.
Czy ktos moze mi cos polevic, doradzic?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening spalający - rzeźbiący / plan - Pomoże ktoś?

Następny temat

Tematyka pracy licencjackiej, dietetyka ... pomocy!

WHEY premium