SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czas na odpoczynek

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 914

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10510
Witam pakerów
Chodzi mi o to że średnia długość odpoczynku między seriami wynosi ok2-3min, ale do tego dochodzi czasem zmiana ciężaru. Moje pytanie jest takie, czy wy licząc czas odpoczynku wliczacie do tego czas zmiany ciężaru? Czy czas liczycie dopiero po zmianie obciążenia? Ile czasu wam zajmuje taka zmiana, bo u mnie ok 1 min.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 940 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20203
Szczęśliwi czasu nie liczą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie przesadzaj, przerwa to czas od skończenia serii do rozpoczęcia następnej a co w tym czasie robisz to już twoja sprawa. Przy dołożeniu / zdjęciu paru krążków między seriami raczej się nie zajedziesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Ikis hehe sog
j.w. przerwa to czas między jedną serią a drugą, tak to jak chciałeś liczyć, 2min od położenia się na sofie?
p.s. długość zależy od planu treningowego i zaawansowania, i tego na jakie partie ćwiczymy. tak że jedni robią 60s. drudzy 5min

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136804
Z ciekawości: na jakim ciężarze operujesz, że musisz robić 2-3 minutowe przerwy? Takie odstępy robią trójboiści w treningach pod kątem siły raczej, a nie przeciętny bywalec siłowni. Trzeba wytrzymałość budować, a nie opierniczać się;);)
Często niepotrzebnie robimy zbyt długi odpoczynek, zmobilizowanie się do nast serii jest bardziej kwestią gotowości psychicznej niż rzeczywistego zmęczenia mięśni;)

Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2012-06-18 23:28:20

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 667
Ja na duże partie robię ok 1,30 min. a na małe 1 min ale to różnie bywa :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z klatką piersiową

Następny temat

obciążenia betonowe

WHEY premium