SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl z użyciem ssa (test prol x 7 + sust x 8 + metanabol )+odbl (Clomid Pregnyl).

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1081

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 164
Witam, chciałbym sie poradzić co do cyklu nr 2 z użyciem ssa, Pierwszy cykl był skromny z użyciem metanabolu + odżywek typu: gainer, białko ostrovi witaminy kreatyna. I teraz będąc szczerym napisze tak, lat 24, trenuje już od 4-5 lat staram sie regularnie chociaż wiadomo nie zawsze jest czas bo praca, nie wiem co jest nie tak treningi mam wyczerpujące tak że nie moge np pompki zrobić już albo wycisnąć sztangi czy hantla, może nie są to bardzo profesjonalne siłownie ale są trenuje i na siłowni i w domu dodając obciążenie np do plecaka czy wiadomo na sztangę w czasie treningów klatki, staram sie bardzo zmęczyć pot ze mnie sie leje, a efektów nie ma, aż tak zadowalających. Moja genetyka to raczej osobnik szczupły tłusz jedynie odkłada sie na brzuchu kości szupłe chude, krew A RH + Wzrost 188 waga 85. Co do jedzienia to jem strasznie wiele: jaja ryż kasza cycki tuna owoce soje banany miód koktajle odżywkowe. pracuje po 10 h 4 razy w tyg jet to wiele latania czasami coś podniose ciężkiego przeniose itp. SEN od 8-10 nawet wiecej godzin. Ogólnie bezstresowy człowiek ze mnie ale na nabieranie masy strasznie nażekam kiedyś starałem sie tyć na fast foodach i nawet to niepowodowało znacznych przyrostów. Prosze o porade oraz rozpisanie cyklu tak bym coś tej masy rozsądnie nabrał, Z góry dziękuje Pozdrawiam,

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 24

Waga: 85

Wzrost: 188

Obwód klatki: ~105

Obwód ramienia: ~38

Obwód talii: -

Obwód uda: -

Obwód łydki: -

Staż na siłowni: 4/5

Ilość spożywanego białka: staram sie 150/170g

Ilość spożywanych węglowodanów: 300/350g

Ilość spożywanych tłuszczów: 40/50g

Opis przebytych cykli sterydowych: 1 - metanabol
odżywki


Trening: 3x tyg
śr: klatka -biceps-brzuch
piąt: barki-tric-plecy
sobota: nogi-łydki


Cel cyklu: masa

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: 4-5lat

Poziom BF%: 14%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): szczupła tycie w brzuch

Stan zdrowia: wyniki serca 80-100/min
ogolnie dobrze wydolność organizmu ~95%


Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: normalna

PPM podstawowa przemiana materii: duża

Wyciskanie leżąc (MAX): kiedyś przy wadze 90 = 115

Martwy ciąg (MAX): bez maxów

Przysiad (MAX): bez maxów
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9030 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699301
dział odżywianie
trening dla początkujących
Suplementy,odżywki
czytać tematy podwieszone
tutaj nie masz czego szukać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 164
właśnie ja wiem co jeść jadam po 5-6 posiłków dziennie i mało co tyje ! prosze rozpisać mi jak mam brać te ssa oraz co do tego jeść bo praktycznie nic mi nie wchodzi a patrzyłem nie raz jak konstruować posiłki i lipa jest i nie wiem co jest grane...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
Bo za mało jesz... Wiecej kalorii to i masa pójdzie. Różne są genetyki. Mam ziomka który je 9-10 posiłków dziennie co 1,5h i ma 70 kg wagi. A zrobił już 20 prawie w rok. ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 164
Tak, ale jak to uczynił ???
Może ze mną jest coś nie tak ?
ja jadam tak np: prace mam wieczorami prawie do rana mam tylko 4 dni wolnego od pracy potem więc:

wstaje jakoś:
10:00 zjadam 200g kurczaka gotowanego na wodzie + 100g ryzu + 2 pomidory, kukurydza, groszek, tran w kapsułkach

13:00 gainer porcja 80g magnum 8000

15:00 makaron 150g + 2x tunczyk odcedzony + kawa

16:00 praca sie zaczyna i tu już pracuje czasami ciężko areobowo raczej.
16:00 jakaś kanapka z serem zółtym na szybko +kawa.

1 przerwa lekka na szybko
18:00 zjadam ryz 100g + 200g kurczaka + witaminy tabletki centrum magnez wit C.

21:00
100g ginera

23:00- puszka tunczyka

01:00- twarog 150g

03:00- tuńczyk puszka.

i tak to wygląda jak możecie jak uważacie że trzeba czegoś dodać to prosze o pomoc !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 179 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2532
miedzy 21 a 3 brak bomby kalorycznej. staraj sie do tego tunczyka tez cos wrzucic typu ryz itp.

"Niech Masa Bedzie Z Wami "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie ssa tylko saa .
Na sniadanie raczej owsianka by sie bardziej nadala , a posilek ze sniadania zjedz o 13 a tego gainera z 13 o 16 pij z ta kanapka czy co tam masz . I witaminy lepiej by sie sprawowaly chyba przy sniadaniu . Tak mi sie wydaje . Dopniesz diete i beda efekty napewno .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Euro chem co z tym teraz?

Wiecej