SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl w co zinwestować?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2351

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 421
mam mały problem cwicze około roku z średnią systematycznością (czyli z s2 miesięczną przerwą zimą) teraz jednak chce wziąć sie za siebie ostrzej. Diete staram sie utrzymywać już od jakiegoś miesiąca i chciał bym teraz na początku wakacji zacząć cykl bpo w wakacje mam więcej czasu. (nie bierzcie mnie za jakiegoś sezonowca bo nim nie jestem) A mianowicie nie wiem jakie odrzywki mam kupić czytałem sporo artykółów tutaj ale nadal słabo sie orientuje w tych sprawach
Wiek: 16
wzrost 185
waga 77


czekam na podpowiedzi konkretne i od ludzi którzy coś wiedzą o tym:) pozdro

jak masz mnie wysmiewać to poprostu omiń ten temat
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3911 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32241
na pierwszy raz standardowo monohydrat kreatyny

jeżeli są jakieś braki w diecie to białko/gainer


Jaki jest twój cel? redukcja, masa?

zuo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
ankieta dzialu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Bezelu, powiedz mi, w jaki sposob komu kolwiek doradzasz, nic o nim nie wiedzac?

j/w-ankieta/info odnosnie odzywiania.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 421
cel siłowo-masowy. hm... Ankieta na tym forum jestem krutko to troche słabo poinformowany jestem gdzie jej szukać możecie mi podpowiedzieć troche?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył)
2) wiek
3) waga/wzrost
4) staż treningowy
5) cel cyklu
6) stosowane już wcześniej suplementy
7) stosowane wcześniej spalacze
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od
9) ilość dni wolnych od kreatyny
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)
11)przewidziane finanse na cykl
12) uwagi i sugestie

+ info odnosnie twojego odzywiania. Foty nie musi byc.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3911 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32241
W prosty sposób nie każdy, będzie miał dietę. Nie wszyscy będą rezygnować z normalnego żarcia na rzecz zdrowego odżywiania i z tym się trzeba pogodzić. Jeżeli ktoś pisze, że dietę utrzymuję to j/w to dlaczego mam mu nie nie odpowiedzieć.

zuo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 421
a wiec:
przybranie na masie i sile
pisałem wyżej że rok z przerwą w zimie
przeciwwskazania brak
a pieniądze to tak do 500zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 421
wcześniej brałem kreatynę jeszcze tego nie napisałem z olipu maga capsy 1250 ale to raczej tak tylko z ciekawości jakieś 90tabl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
nie no koles nie wyrobie idz sie lepiej doedukuj odRZywki krUtko ??? WTF człowieku
Skerx koles sie pyta jakie odżywki na początek ma brac chąc robic mase nie widze sensu zeby wypełniac ankiete wiadomo pierwszy cykl mono (chyba ze to juz nie jest pierwszy cykl) i tyle poza tym to juz nudne sie robi kiedy 99 % twoich postów to upominanie o ankiete rozumiem jestes nabijaczem postów

Zmieniony przez - ToKoks w dniu 2009-06-05 18:39:54
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Probolan 50!!! Odżywka czy steryd?

Następny temat

Czy moge razem ?

WHEY premium