SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl testosteron

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1047

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Inezz96 z działu Szybkie pytania bez logowania.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam jestem na cyklu testosteron cypionat firma APM 20ml /propionat 10ml . Cypionat raz na tydzień 2 ml Propionat co trzy dni 1ml ile mogę na tym przybrac i czy po tym cyklu mogę lecieć z drugim cyklem coś mocniejszego co byście polecili
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 160 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5193
To prawie grama ladujesz tygdniowo ? A ten prop to na kika ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Zarejestruj się i wypełnij ankietę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 36
No pierwsze dwa tygodnie po 1ml teraz 2ml za dużo ? Pierwszy raz bije Cypionat. Po iniekcji posladek boli i jest oopuchnięTy za każdym razem a po Propionacie trochę mniej boli co może być powodem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 36
Miejsce iniekcji po cypionacie jest twarde buła sie robi kropka krwi sie pojawia raz pojawiło się wiecej . Kiedyś nie miałem takiego problemu . Czy to normalene ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 160 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5193
Po pierwsze twoje pytanie ile możesz przybrać nikt Ci na to nie odpowie bo ma na to wpływ wiele czynników, po drugie co do iniekcji jak głęboko bijesz? I wypełnij ankietę;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18448 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205532
Wypelnij najpierw szczegolowo ankiete dzialu ->https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html

Cos doradzimy

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 36
Igła 0,7 W posladek . co jak się nie trafi w mięsień ? Pośladki jak dwa kminki . Mogę w środek podlaska wbić ? Wtedy będę miał pewność ze trafiłem w miesien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 160 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5193
Nie ,podziel posladek na 4 czesci bijesz w gorna zewnetrzna .chesz miec 100% pewności to po wbiciu zaciagnij troszkę. A igła 0,7 to grubość chodziło mi raczej o.dlugsc I ile ja obijasz.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 160 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5193
A i jak.po wbiciu i zaciągnięcia poleci krew to trafiłeś w zyle ,więc zmień miejsce,jak nie trafisz w mięsień tylko w zyle to lepiej nie pytaj jak.caly towar wyląduje w zyle.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Morfologia na cyklu

Następny temat

testosteron

WHEY premium