SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl test 400 i deca 300mg. producent optimum biotech

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 914

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 38
Witam,
jestem tu nowy i zakladam temat poniewaz nie moge znalesc dawkowania, czytalem juz chyba sto roznych opini. test 400 ( test E 120mg, test CYP 120mg, test DECA 160mg) i deca 300mg. producent optimum biotech.
jest to moj trzeci cykl a pierwszy z deca. teraz mam dostepny tylko tri test. 400mg bite raz w tygodniu jest ok?? pierwszy raz mam stycznosc z tego rodzaju tesciem i nie wiem czy dawkowanie sie jakos rozni. Mozecie pomoc jak jest z tym mieszanym tesciem?? deca tez raz w tygodniu czy lepiej rozbic na dwa strzaly??
staz 5 lat
wiek 31
waga 85
wzrost 190
ostatni cykl ok rok temu prop
bede wdzieczny za wszelkie rady

eeh nie zaznaczylem profesjonalnej pomocy... moge jeszcze dodac ankiete??

przepraszam za brak polskich znakow.



Zmieniony przez - krt9 w dniu 08/03/2019 00:04:44

Zmieniony przez - krt9 w dniu 08/03/2019 00:10:24

Zmieniony przez - krt9 w dniu 08/03/2019 00:13:25
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 525 Wiek 44 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3132
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 38
1. WIEK: 31
2. WAGA: 85
3. WZROST: 190
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 5lat
6. DIETA:
-białko: 200-250g dziennie
-węglowodany: 500-600g
-tłuszcz: ok 100g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: dwa cykle na testosteronie
8. TRENING: 4-5 razy w tyg silownia, raz w tyg boks
9. CEL CYKLU: masa i sila
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: ostatni cykl rok temu. trwal 12 tyg
11. POZIOM BF%: 15 proc.
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ektomorfik
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB PO ROSTU OWŁOSIENIA: normalna??
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 2000 kcal
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 90 max
-martwy ciąg: 110 max
-przysiad: 90 max
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Dawkowanie miksów testa nie wymaga jakichś szczególnych protokołów. Ten, który Ty stosujesz zawiera same długie estry więc powinien utrzymywać stabilne stężenie przez dłuższy czas, dlatego dawkowanie e7d jest do przyjęcia, aczkolwiek "bezpieczniej" jest podawać w krótszych odstępach czasu, np e5d. Podobnie jak w przypadku nandrolonu.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 38
dzieki Kruq. czyli 1ml obydwoch srodkow co 5 dni. Mam jeszcze jedno pytanie. Czy zaleca sie stosowanie hcg podczas cyklu?? np 5000 jednostek co miesiac?jezeli tak, to jaka ilosc jednostek jednego zastrzyku?? zaczynajac od 4 tygodnia po 500j przez 10 dni ( czy moze przez trzy dni po 1500j) i nastepnie to samo od 8 tygodnia, a ostatni zaczynajacy odblok od 11 tyg? Czytalem ze niektorzy zalecaja dawac 1500j w jednym strzale, ale to z koleji spotykalo sie z duza krytyka innych osob. Mozesz sie do tego odniesc. ile tak naprawede trzeba brac hcg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Jeżeli chodzi o stosowanie HCG podczas cyklu to są naprawdę bardzo różne "szkoły" i trudno tu mówić, że któraś z metod jest lepsza a któraś gorsza, bo to kwestia indywidualne. Ja stosuję co ok 8 tygodni 2x po 2500iu e3d.
Jeżeli chodzi o odblok, to zacznijmy od tego, że 11-12 tygodni na środkach, które stosujesz to stanowczo za krótko. Ich stężenia w pełni kumulują się dopiero po ok pięciu tygodniach. Sugerowałbym minimum 16 tygodni.
1

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 38
dzieki za pomoc. mam juz wszystkie informacje ktorych potrzebowalem :D
pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zerowe libido, słaba erekcja

Następny temat

Iniekcje podskorne. Kto co wbijal.

WHEY premium