SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl test

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1154

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 140
1. WIEK:39
2. WAGA:100
3. WZROST:186
4. WYMIARY:
-biceps:41
-klatka:111
-udo:
-talia:104
5. STAŻ NA SIŁOWNI:3lata
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:dawno metanabol
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):łatwiej przytyć
13. STAN ZDROWIA:dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:

Witam chcę zrobić cyks z samego teścia mam prolonagtum jelfa,moje pytanie brzmi:
czy wystarczy 1strzał(1ml) co 4dni czy mam zrobić jakąś piramidkę??? Z góry dziękuję :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94413 Napisanych postów 364346 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668857
kamilplnk
BigMen
lodzianin1
zrób badania testa i innych hormonów przed cyklem i powtórz gdzieś po 3-4 tyg wbijania dzień po iniekcji
badania zrób w ALABie i poproś o dokładny wynik testosteronu ( całkowitego) aby zobaczyć jak sprawa wygląda



U mnie w ALAB niestety tylko do 3500 robia, w diagnostyce tez. Powyzej podobno juz sa duze bledy i nie chca rozcienczac mocniej.wszystko zalezy od aparatury na jakiej pracuja. W szpitalu za to robia dokladne wyniki. Przed badaniem lepiej podzwonic i dopytac jaka posiadaja maksymalna skale.
dziwny ten alab ze zalezy od miejsca pobrania tzn miadta bo ja robie w nim badania i nigdy w zyciu nawet nie wspomnialem ze chce pelny wynik a zawsze taki dostaje i to wiecej niz do 3500 bo najwyzszy swoj wynik mialem 6800


powiem ci że ja nie wiem czy one nie robią badan na odwal się jak już są wysoko
ostatnio badany prop u 3 małolatów ta sama dawka ten sam prop firma/rozlanie badanie po 4 tyg bicia wbijane po 100 mg co 2 dni
badania w 3 różnych labach wynik najsłabszy 2900 jeden miał 4 z groszem a rekordzista 6100

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94413 Napisanych postów 364346 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668857
a jaki cel cyklu? bo to podstawa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 140
lepsze samopoczucie i lepiej wyglądać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94413 Napisanych postów 364346 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668857
robiłeś badanie hormonów??
taka ilość pod htz spokojnie wystarczy
jeśli chodzi o cykl dał bym ciutke więcej
na za dużą zmianę wyglądu tylko po podbiciu testa nie ma za dużo co myśleć bez poprawy miski

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Czyli tak jak każdy chcesz sie czuc jak młody Bóg i wyglądać jak Adonis
Normalne w tym wieku ja 34 wiec wiem ocb

Strzał e4d moze byc mało na bombke ale jak dawno nie leciales ja bym dal 200mg e5d.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 140
czyli 2ml x2 w tyg? czy zwiększyć po jakimś czasie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Nie. 2ml co 5 dni strzelasz. Ja bym tak dał osobiscie ale zaraz ktos inny wejdzie i moze inne dawki Ci polecic choc imo te sa chyba w sam raz zwazajac na Twój wiek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94413 Napisanych postów 364346 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668857
dokąłdnie 2*200 co 5 dni będzie ok
zwłaszcza jak masz apteke i pewniaka testa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 140
dzięki :) pewniak to chyba nigdy nie jest hahah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94413 Napisanych postów 364346 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668857
zrób badania testa i innych hormonów przed cyklem i powtórz gdzieś po 3-4 tyg wbijania dzień po iniekcji
badania zrób w ALABie i poproś o dokładny wynik testosteronu ( całkowitego) aby zobaczyć jak sprawa wygląda

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblokowanie po 17 tyg

Następny temat

Cyklu ciag dalszy

WHEY premium