SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl-sila

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1207

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 183 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1332
Po dwuletniej przerwie (bralem solo Sawa).Chcialbym zrobic sobie cykl na przyrost silowy.Wiadomo podstawa to trening i dieta.Jako uzupelnienie do podstaw czyli diety i treningu przydaly by sie jakies suple.Co sadzicie ?o kreatynie mono tj.Creatine creapure 500 g + Beta Alanina tj.Beta Alanina XXL 500 g + BCAA tj.BCAA powder z treca badz BCAA mega Caps z Olimpu 150 caps
Cykl ma trwac od 4-o gora 5 tygodni. Efekty min. +10 kg..
Krotkie cV
lat 30 ,wzrost 176 cm,waga 88 kg,staz na silowni ok.9 lat, lawka plaska 140 kg,martwy ciag 180 kg,przysiad na masznie 175 kg.,wyciskanie nog na maszynie 490 kg.,Cykle creatine Normal ,Bialko WPC+Gainer Mass XXL,2x Nitrobolon,Metka 100 tabl.+Clomid Creat.Mega caps,CM3,,Saw.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39848
+10kg łącznie ok jeśli masz staż 9lat na siłce to chyba zdajesz sobie sprawę że bez SAA na suplach to 10kg w 5tyg to troche dużo jeśli oczywiście chodzi tylko o przysiad czy tylko o wyciskanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 116 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 90071
na suplach chcesz zrobić 10kg w 5 tygodni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 331 Wiek 53 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6042
Trening na siłe, różni się bardzo od typowego treningu kulturystycznego.Ćwiczymy wtedy cześciej grupy mięśniowe ale z mniejszą ilością serii w tygodniu (16 -20 serii w tygodniu).Stosujemy podstawowe ćwiczenia, wyciskanie, martwy ciąg, wiosłowanie, wyciskanie na barki itd.Nigdy nie ćwiczymy barków przed klatką i odwrotnie, ćwiczenia dodatkowe typy rozpiętki, unoszenie na bicepsy traktujemy jako minimalny dodatek. Przy wyciskaniu napewno prawidłowy mostek, przysiad pośladki poniżej kolan, barki wyciskanie z klatki.To takie podstawowe założenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
5 tyg troche malo na taki wynik.
kwestia treningu.
do tego kreatyna, dobry pre w dni boju, beta alanina

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 331 Wiek 53 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6042
Tak oczywiście kreatyna zdziała cuda, licz na to to nigdy nie będziesz silny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 183 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1332
i takie tez cwiczenia jak napisales wykonuje,zwlaszcza dokladnie przysiady z jego niemal pelnym przysiadem.Troche moze za czesto chodze na silke bo 5 x w tygodniu ,ale sam wiem po sobie ze przerwa nawet tygodniowa mi nie sluzy w kwesti silowej.Wiem bo mialem takie juz .Inna sprawa co do masy ktorami sluzy.
Takze widze po wypowiedziach ze jak mam wydawac ok 170 zl na te suple i mam miec kiepski wynik po cyklu,to jak myslalem w wersji rezerwowej to wziasc trzeba bedzie SAA.,Chociaz pewnie pOwieciE mi ze nie wykorzystalem potencjalu supli ?.Myslalem tez o przedtreningowkach ale one glownie sa na pobudzenie czy pompe i ryja niezle leb.Po za tym na Sawie sie zawiodlem ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
Przedtreningowki ryja leb a myslisz o saa? To ze na sawie sie zawiodles nie oznacza ze cos innego fajnie na Ciebie nie podziala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 183 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1332
mnie to nie przeszkadza ze ryje leb ,tylko chodzilo mi ze efektow po tym nie ma oprocz zjazdow.nie chodzi mi na tozeby sie nacpac.Saa sie nie boje bo 5 lat temu juz bralem i nie mialem z tym problemow.strzykawki czy igly to dla mnie pryszcz.juz w wieku 8 lat co roku dostawalem 100-200,kiedy mialem problemy zdrowotne ,ale juz jest Ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 183 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1332
Postanowile jednak jescze nie brac SAA i wykorzystac potencjal supli.Porada w kwestii dobrego zestawu supli zeby mimo wszystk byla dobra moc i wiecej nie bede meczyl.Czyli jak kreatyna bo z archiwum przeszukalem ze najlepsze jest jednak mono niz jablczan ? .Do tego aminokwas do regeneracji i jkas beta alanina.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
zacznij od tego ze nie masz diety... napisales ze brales bialko wpc + jakis tam gianer , rownie dobrze mogles napisac ze brales kurczaka z ryzem... Dieta to podstawa i na niej sie skup...

z supli tak jak piszesz, kreatyna + beta alanina to chyba najlepszy zestaw, ale 5tyg to za malo, 8-10 w sam raz. Saw bralem i tez sie zawiodlem, teraz bede probowal Gear pre shock

diete daj na dodatni bilans, do tego ogranicz aeroby, trening typowo silowy, i jakis tam progres napewno bedzie

Zmieniony przez - __Kamil__ w dniu 2014-12-04 20:18:41

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 183 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1332
dieta mimo ze tak napisalem jest .Regularnie 5-6posilkow w odpowiednich godzinach i ilosciach w bialko,wegli,tluszczy i kalorii.Zap******e krete + bete-i mam nadzieje ze mi zryje berete.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie suplementy polecacie ?

Następny temat

Kreatyna- otwarte pudełko

WHEY premium