SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl przejscie z deki na boldenon

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4010

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 339 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10603
nie wklejam ankiety bo chce tylko zebyscie mi powiedzieli czy tak mozna zrobic poniewaz jestem juz na cyklu.

moj cykl wyglada tak ze pierwsze 6 tyg bralem mete 30 - 40 mg eod , testosteron enan 10 tyg - 1000 mg tygodniowo i deka 9 tyg 600 mg tygodniowo , zmienilem teraz enan na suste i tez lece 1000 mg ( 500 w srode i 500 w sobote ) i chcialem przejsc na boldenon zamiast deki ? czy mozna tak ? i jakei dawki boldenonu ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1970 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57255
Nie ma rozpisywania bez ankiety.

Jeżeli walczymy możemy przegrać
Jeżeli nie walczymy jesteśmy przegrani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 339 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10603
1. WIEK: 25
2. WAGA: 103
3. WZROST: 182
4. WYMIARY:
-biceps: 45
-klatka: 120
-udo: 64
-talia: 95
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 4
6. DIETA:
-białko: 3
-węglowodany:5
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: meta + enan , meta deka enan
8. TRENING: masowy
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 130
-martwy ciąg:200
-przysiad: 150
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1970 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57255
Jesteś w 10 tygodniu?

Trochę późno zmieniać na bolda, bo on długo się rozkręca.
Chyba, że planujesz dłuższy cykl.

Jeżeli walczymy możemy przegrać
Jeżeli nie walczymy jesteśmy przegrani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 678 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51530
No ja myślę, że to raczej ma być bombka z tych dłuższych Już daj bolda w dawce 500mg ew razem z deką i pociągnij z deką jeszcze ze dwa tygodnie. Po dece podbij bolda do 800-1000mg i ciągle lecisz, jak przecinak A testa zmień płynnie, bo i tak będziesz miał ciągłość.... Jaki bold?

Zmieniony przez - Coorgan w dniu 2012-11-21 22:06:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 339 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10603
no myslalem pociagnac z 20 - 25 tyg , myslalem o boldku z malaya
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 339 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10603
myslalem tez zmienic deke na krotka deke i poleciec jeszcze 8 tyg i skonczyc enanem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Sam przerabiałem taki scenariusz. Jak najbardziej możesz przejsc z bolda na dece. Wg mnie nie muszisz bic razem z deca. Konczysz dece, dajesz bolda. Deca sie staperuje, bold powoli zacznie sie rozkrecac a i organizm przez ten czas troszke odsapnie. Boldenonu szukaj najlepiej pewnego veta (ciężko będzie), lub celuj w firmy gdzie będzie wieksza szansa na to ze w srodku bedzie to co ma byc - szukałbym sp laboratories, lub alpha phrama (tylko za alpha dobrze sie rozgladaj bo podobno, ze tak powiem alpha alphie nie równa ). W większości ug zamiast bolda w najlepszym wypadku dostaniesz dece, dece z tesciem, albo trena enana z tesciem.

Bolda im dluzej pociagniesz tym lepiej. Wg mnie takie 3 miesiace to absolutne minimum. Tez wtedy pryzmiezalem sie do zmiany estra deci i powiedziano mi ze jak najbardziej dobra opcja, jednak wyszlo tak ze poleciał jednak bold

Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2012-11-21 23:06:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94390 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668763
kończysz dekę dajesz bolda

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 678 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51530
Chłopaki też dobrze piszą, ale ja jestem trochę podjarany i żeby broń boże nie stracić ani deko mocy, zacząłbym tak, jak napisałem
A co do bolda, to mało jest opinii o malay'u, ale jak jeszcze robili bolda w dziesiątkach (100mg/ml), to działanie było książkowe i to już w dawkach rzędu 300-400mg, a jak jest teraz, to nie wiem. Bolda ciągnij, jak najdłużej. 16-20tyg najlepiej

Zmieniony przez - Coorgan w dniu 2012-11-22 11:29:31

Zmieniony przez - Coorgan w dniu 2012-11-22 11:37:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 208
Tak jak juz napisano, smialo po dece wskakuj na bolda. Z boldow nie ryzykowalbym jednak obecnie niz innego niz dobra Alphe albo weta.
I skoro przechodzisz na suste, to dawalbym co najmniej 3 razy w tygodniu, pamietaj, ze tam sa tez krotkie estry i jest to doczuwalne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy czuje sie blok po saa

Następny temat

Kompleks adonisa

WHEY premium