SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl pierwszy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2968

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 202
Witam .

Jak widac jestem tutaj nowy uzytkownikiem :). Przyszedlem tutaj , zeby dowiedziec sie rady i mam nadzieje ze bedziecie mi w tym stanie pomoc :) . Otoz postawie sprawe prosto . Mam zakupione 20 teski prolon , 100 mietka ruskiego , nitrobolon energizer 1100g (treca) no i Clomid na odblok . Nie wiem jak to powiazac , tzn. mietka z tesciem wiem jak powiazac i jak dawkowac z Clomidem . Chodzi mi bardziej o ten Nitrobolon i Clomid . Czytalem troche i wychodzi z tego ze najlepiej wziasc go pod koniec kuracji tescia z mietkiem . To prawda ? Jak wtedy brac Clomid ?
Zaznaczam ze to bedzie moj pierwszy cykl .
Podam pare danych .

Wiek 21 lat
Waga 74 kg
Wzrozt 176 cm
Cwicze teraz juz 7 miesiac przed tymi siedmioma miesiecami mialem przewe :) dwu miesieczna , poniewaz wyjechalem za granice do pracy (gdzie tam tez wykonywalem prace fizyczne ). Przed tymi dwoma miesiacami cwiczylem pol roku . Ciezko mi jest juz teraz przytyc cokolwiek a chodzi mi glownie o mase . Nie mam tez zamiaru robic tego cyklu juz od dzisiaj czy tam jutra . Jeszcze miesiac dwa pocwicze na sucho , ale musze juz sie rozgladac za tym :)

Jaki byscie doradzili cykl i dawkowanie ?
przytosty beda dobre ?
z gory dzieki i pozdrawiam . czekam cierpliwie na odpowiedzi .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 715 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4846
Dokładnie, kurva tu się jakieś jajca odprawiają, nareszcie ktoś powiedział to co konieczne. Zaraz wyskoczą, że mam za mało przeczytanych artykułów Spokojnie, na forum jestem od kilku lat i obserwuje Was od niedawna. Wszystko rozumiem, sobie doradzajcie, ale bez kozaczenia to po pierwsze, a po drugie wypadałoby drugiego człowieka szanować. Już nie wspomnę o tym, że wyłudzacie sogi bez przerwy.

"Gubi sam siebie ten, kto drugiego czyni potężnym,
gdyż tworzy tę potęgę zręcznością lub siłą,
a jedno i drugie budzi nieufność u tego, który stał się potężny."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2118
Wypelnij ankiete :) napewno ci ktos pomorze
A co do przyrostow jak beda dobre treningi i dobra dietka to i przyrosty beda dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 202
Prosze bardzo :)


1. WIEK: 21
2. WAGA: 74
3. WZROST: 176
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 14 miesiecy z przerwa 2 miesiace .Wczesniej cwiczylem tez ale tylko sporadycznie by miec kondycje :)
6. DIETA:
-białko: 2.5g na kg masy .
-węglowodany: 5.5g na kg masy .
-tłuszcz: jak najmniej :) okolo 1g na kg masy .
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: pierwszy cykl .
8. TRENING: 5 razy w tyg .
9. CEL CYKLU: Masa w gore .
10. ODSTĘP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU: brak ostatniego cyklu .
11. POZIOM BF%: ?
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): do chudniecia .
13. STAN ZDROWIA: dobry .
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: do lekkiego owlosienia .
15. PPM (podstawowa przemiana materii): szybka .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Po **** wypełniłeś ankietę pobieżnie, skoro i tak nic z niej nie wiemy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2346 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12822
troche za szybko na koks duzo bys jeszcze zrobil na suplach a jak juz to jeden srodek ci wystarczy

Doping.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 660
jak na początek dobra dieta,plan treningowy i przede wszystkim cierpliwość i wytrwałość,a z koksem narazie poczekaj

Urban007 "cAŁY CZAS DO PRZODU"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3948 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16264
weź wypełnij ta cholerna ankiete ambitniej sezonowcu,

Łowca Winstrolu w polskiej aptece
zbieram sogi na speca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11809
wymiary by się przydały, bo coś czuję że są mizerne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 202
sooql - nie podalem tylko wymiarow , nie wiem po co taki agresor .

Supli nie chce brac . Chce powiazac nitro z tesciem i meta tak jak wspomnialem .

4. WYMIARY:
-biceps: 34cm
-klatka: 116cm
-udo: 45 okolo .
-talia: 77

Mimo wszystko to wezme wtedy swoim sposobem . Pytam dlatego . Czy mogl by ktos opisac jak mam to powiazac :) Jezeli nie to po co sie udzielac .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 149 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7628
udo 45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3948 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16264
juz wiem czemu wymiarów nie podałeś 34 won do lodówki

Łowca Winstrolu w polskiej aptece
zbieram sogi na speca

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak długo testosteron

Następny temat

Cykl Trenadrol

WHEY premium