SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl na mase za 300zł??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1847

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 712
Witam jak w temacie mam 300zł które chciałbym przeznaczyć na jakiś porządny cykl który pomoże w budowaniu masy mięśniowej

Waga: ok 70kg

myślałem nad jakimś gainerem, białkiem

jak myślicie?? gainer raczej MASS XXL
jakie białko??
i co jeszcze do tego??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7012
noo micha taka odzywka białkowa 4.6kg za 169zł nie widzialem jeszcze kogos takiego kto by z niej korzystał i nie rósł w oczach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
https://www.sfd.pl/ZANIM_ZADASZ_PYTANIE_-_Czyli_Wypełniamy_Ankiete_Działu-t361131.html

Napisz coś o sobie poczytaj co jest tam wyryte.

Cykl z Białka i Gainera hmm Inaczej Chcesz robić Cykl z Jedzenia

Na pierwszy raz Jesli Masz plan treningowy, diete i ciwczysz juz jakis czas i czujesz ze bez niczego nie przybedzie ci siłi ani masy to wex zwykly monohydrat kreatyny lub jabłczan kreatyny czy tam Cell Pumpa

reszte zainwestuj w Jedzenie a braki białka no i Węgli (chociaz to nie jest dobre ich żródło) Białkami,Gainerami/Bulkami Uzupełniasz



Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2007-12-23 17:17:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 712
no tak takie uzupełnienie do diety ponieważ nie mam możliwości stosowania sie w 100%(szkoła) albo też mam dość jedzenia

ale co by jeszcze do tego można było??
może monohydrat chociaż tego nie chciałbym jeszcze stosować za bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
No jak nie masz ochoty na jedzenie ? a co ci da gainer czy białko co ci nie da jedzenie ?
To jest Sproszkowane jedzenie tak to mozna nazwac zadna magia
jesli nei chcesz brac Kreatyny jeszcze to hmm
Witaminy, Zma( Chela MZB) i to tyle bo za wczesnie na wszystko inne jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 712
źle sie wyraziłem gainer i białko w forimie uzupełnienia diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 712
hmmmm w sumie pozatym nic na moim poziomie mi nie zostaje tylko wziąć tą kreatynke lub jakiegoś stacka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
No mało jest takich użytecznych rzeczy które sie przydadza przy tym stażu treningowym.

Gainer/Bulk , Białko, Zma, Witaminy,

Bcaa, hmb, Glutaminy i inne rzeczy sie nie przydadza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 632 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17545
Czyli co, chcesz cyklicznie uzupelniac diete?
Dam Ci lepsza rade: wez sie chlopie lepiej za miche i dokup do tego zma, omega-3 i witaminy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 712
micha??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
kolega chcial przekazac zebys sie wziol za miske z jedzeniem czyli talerz z jedzeniem ogólnie za jedzenie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CO Dalej? SOGi za propozycje

Następny temat

olimp

WHEY premium