SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl na mase?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1182

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 818
wiec co byscie polecali ??miesiac temu skonczylem kreatyne i wpc80 ostrowi ,w lutym chcial bym zrobic 2 cykl .

Mam juz kreatyne monohydrat vitalmaxa i nie wiem co do tego, mysle nad BCAA i jakims gainerku , prosze o opinie i porady :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23447
Gainer, białko według braków w diecie.
Do tego Tauryna, carbo lub dextroza jeśli potrzebne, witaminy, omega 3, ZMA.

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 818
pokonam po tym van dama?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 264 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8349
nawet crocop sie przyznal ze "no way"

It hasn been said that something as small as the flutter of a butterlfy's wing can ultimately cause a typhoon halfway around the world.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2952
a ile chcesz wydac??
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 818
no nie wiem tak ze 200 (kreatyne juz mam)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 818
znaczy moge wiecej :) ale lepiej by bylo tanie a skutecznie ,musze se jeszcze sprzetu troche dokupic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bialko,kratyna,carbo

Następny temat

białko/peptydy/aminokwasy ? co wybrac

WHEY premium