SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl na mase

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1479

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 446
cze ma mały problem odnosnie mam cell pump 665g orange , mega mass 4000 7kg i gainer 737 3 kg nowa formoła jak to ma rozdzielic na poszczegolne dni ile w jakie pory dnia mam dawkowac te 3 odzywki czekam na odp

piszcie na moje gg 7219786

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
jedz kreatyna 2 razy dziennie tak zeby na porcje było 5 gram kreatyny, niezalenie od jej formy.

A gainery to wg braków diecie... ska mam wiedziec ile potrzebujesz wegli a ile bialka jak nic o tobie nie wiem.

jak zjdesz za mało to nie urośniesz, jak za duzo to sie otłuscisz...


Dlatgo, sproboj określić jakieś rozsadne , przynajmniej na pierwszy rzut oka dawkowanie. Jak masa bedzie staął w miejscu to daj wiecej, jak zobaczysz ze cie zalewa to zmniejsz porcje...

Tak chyba będzie najrozsądniej -choć nie do końca poprawnie, ale jak ktoś nie chce/nie umie diety trzymać - to ciezko takiej osobie rozpisac UZUPEŁNIENIE czegoś czego chce/nie umie trzymać

!PzdR!

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16713
mega mass i 737 to gainery. ty powiniene to wiedziec kiedy masz braki w posilkach?

cp rano i przed treningiem
w nt. rano

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 446
tylko ze ja nieprowadze zadnej diety jem to co mma np jajka sry twarogi piersi z kurczaka itp a na ile i starczy mega mas 4000 i jak go najlepiej dawkowac zeby dal dobre efekty a wogule dobry jest on i ile na nim moge zrobic masy

piszcie na moje gg 7219786

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16713
jak nie masz diety to nie masz co uzupelniac
poczytacj troszke

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2011
napisz ile wazysz.. cos o sobie.. to moze nie beda potrzebne suplementy.. moglbys nabrac bezproblemowo masy na diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 423 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9576
otti zmien podpis i nie rób ludzi w hooja

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
zbanował bym gościa jakbym mógł...

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 446
o co wam chodzi ma 16 lat waze 80kg mam 82cm wzrostu cwicze gdzies około juz 1, roku miałem przerwe pol roku teraz obecnie cwize 3 miechy po siłece zrobiłe sobie cykl na creatyne mega caps 150kaps,dextro juice 1500g i whey mass gain 3000g pzytyłem po tym cyklu 6kg i przyszło mi 12kg weicej na sztandze i teraz włąsnie kupiłem mega mass 4000 7kg,gainer 737 i cel pump 665g a diete ma zwykła to co mam jem i czemu chcecei ie zbanowac??? niech ktos mi pomoze

piszcie na moje gg 7219786

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16713
kurva jak Ci mamy pomoc?

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1413
dozuc do tego prostamol complex:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
zbanował bym tego ottiego za ten link co ma w podpisie, nie ciebie...

Zmieniony przez - fukinhot w dniu 2007-05-23 11:47:49

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie/storm

Następny temat

Jaki spalacz pozmócie plisss bo nie wiem co wybrac?

WHEY premium