SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl mietek tiger i prop atomic

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1478

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 46 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 523
1. WIEK:21
2. WAGA: 75
3. WZROST: 177
4. WYMIARY:
-biceps: 37/8
-klatka: Niemierzylem
-udo: nie mierzyłem
-talia: nie mierzyłem
5. STAŻ NA SIŁOWNI: niecałe 4 lata
6. DIETA:
-białko:Około 2g białka
-węglowodany:
-tłuszcz: o
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 3/4 lata temu jak byłem głupi małolat - mietek razak deka floric medic, teść etan floric medic
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 3/4lata
11. POZIOM BF%: Niewiem
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): chudnięcia
13. STAN ZDROWIA: Dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: łysienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii)

Więc tak myślałem wziąść -
suste z 10x z tiger malay i mietka 100szt. również tigera...
Ale zanim założyłem ten się tu rozpisałem to trochę czasu spędziłem przy starych tematach i wydaje mi się że suste warto zostawić na potem.

tak się składa że po takim czasie można potraktować to jako pierwszy cykl.
mam w domu -
metanabol tiger malay 100szt 10mg
propa z atomica 100mg/1ml
i problem w tym że prop jest do 02/13 więc byłby go sens może wbić w malutkich dawkach ? Co panowie radzicie ? bo kupiłem go już dawnoo temu i szkoda mi go wyrzucić

myślałem o czymś takim -
metanabol 30mg dziennie czyli 33 dni
a propa wiadome trzeba co 2 dni czyli
16 strzałów po 0,625

no i oczywiście do tego wzmożone treningi i dietę
3g białka i dużo węglowodanów.

cykl byłby wykonany tak jak w temacie
https://www.sfd.pl/METANABOL__info-t429641.html

tyle że jak załóżmy że doszedłby do tego prop to jak z odblokiem

myślalem potem polecieć z miesiąc na kreatynie i zacząć następny cykl np na suście ;)


dzięki z góry za pomoc


Zmieniony przez - Milosz_600 w dniu 2013-01-29 04:48:34
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 46 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 523
no powiem wam Panowie że dzisiaj gorączka 37.4, czuje się ch**owo ale nie przerywam bić.
jem pełno cytryn teraz jakies mleko z czosnkiem ...
szocik masz racje... kiedyś zacząłem bić ome z 2 lata temu i mnie też rozłożyło chyba będę robił tak jak mówisz... :) w sumie mija tydzień 2kg przyszło chociaż od wczoraj nie czuje sie na siłach ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
za mało propa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 46 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 523
tak wiem że to jest malutko a zwłaszcza że to jest 100mg tylko jak mam go wyrzucić to wydaje mi się że lepiej go wbić. tyle że nie za małe dawki będą ? albo po prostu wbić po 1 ml tyle ze wtedy 10 strzałów to wydaje mi się że znacznie za mało będzie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Do Twojej wagi dobre będzie i 0,5ml/50mg e2d aż do zejścia całości. Masz metkę więc lajtowy cykl z tego będzie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Co Ty robiłeś przez te 4 lata na siłowni?
Milosz_600

-tłuszcz: o


Zero tłuszczy?

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 46 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 523
neevsky nie zero, lecz nie przywiązuję do tego większej wagi bo nie oszczędzam sobie jak widzę jakiekolwiek jedzenie ;P
Krzykacz właśnie tak mi się wydaję, że w sumie na początek to będzie dobrze.
czyli jak bić tego propa po o,5 co 2 dni? bo wtedy wychodzi tak :
30mg dziennie metanabol = 33 dni
0,5 propa e2d = około 40 dni
zejść z obu środków równo ? nie powinienem skońćzyć metą a nie propem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
W Twoim przypadku jest to bez znaczenia jeśli chcesz zrobić cykl tylko na tym co masz. Jednak przed cyklem kup clo/nolvę żeby później nie było kuku

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 46 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 523
właśnie nie mam clomidu no ale do końca tygodnia go będę miał. zamist nolvy mam tamoxifen, tamoxifen stosować dopiero jakby coś się działo prawda ? więc w sumie ... może jutro zaczynam :D
ile tego clomidu wtedy wziąść i kiedy ? 3 dni po ostatnim propie ? i co brać do tego żeby zminimalizować spadki ?
jest różnica jak będę bił go 0,65 ml i skończe po 32 dniach a po 0,5 ml przez 40 dni ?
ponieważ planuje potem miesiąc przerwy albo 5 tygodni i następny, bo w sumie ten cykl to jest dosyć lajtowy a nie tak jak na początku chciałem suste i mete haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Chaos.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126091
Daj te 50 mg e2d (wbij pon-śr-pi), do tego meta stała dawka 30 mg ed i nie kombinuj bardziej. Nad następnym cyklem to się zastanów dobrze. Odblok tamo 2 tyg 20 mg ed i ostatni tyg 10 mg ed.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 46 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 523
kuracja zaczęta :D po południu poszedł prop i w sumie praktycznie nic nie boli troszkę tylko, ale trochę się spiąłem bo wyszedłem z wprawy :P napiszę potem jakie efekty :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szybkie pytanie :)

Następny temat

mix cypionat + propionat

WHEY premium