SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl meso + cell mass + nitrix + białko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 405

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2
witam , tak jak w temacie planuje cykl właśnie na takich odżywkach i moje pytanie brzmi czu jedna odżywka drugiej nie bd przeszkadzać , probowałem teraz łączyć super pumpa Max z cell massem i białkiem no ale szału nie ma :) co myślicie o połączeniu tych wsyzstkich odżywek ? nie piszcie mi że pierw mam wypełnić ankiete , pytania czy mam diete też mnie nie interesują i są zbedne , mój staż na siłowni to 4 lata . Brałem dużo mocnych naprawde mocnych specyfików , nie boje sie działania tych wszystkich odzywek naraz , chce wiedzieć czy jedno z drugim nie bedzie sie gryźć :)

Pozdrawiam i prosze o pilna odpowiedź.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1113 Napisanych postów 22042 Wiek 8 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 342771
nie bedzie sie "gryzc"
i na przyszłosc w sprawie ankiety, to czy Ciebie interesuja pytania na temat diety itd to akurat malo istotne , taki jest regulamin i albo sie do niego stosujesz albo nie ale wtedy nie licz na konkretne odp.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawki kreatyny i białka?

Następny temat

RX Gold MAX GAINER 33 vs Pvl Mutant Mass

Nutel