SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl- fat burn ;)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 161 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9427
Witam.

Prosze o pomoc w rozpisce cyklu : TSE + HMB + 'domowe' ZMA ;)
Dieta + trening mam ulozone, do tego sa rowniez aeroby :)

Wiec tak, od wczoraj biore TSE, wzialem z rana 1 kaps. pozniej przed obiadem tez 1 kaps. Dzisiaj juz przed sniadaniem wzialem 2 kapsy, i teraz moje pytanie : przed treningiem i aerobami biore tez 2 kapsy. A co z dniami gdy nie mam treningu lub aerobow? Brac jeszcze TSE w ciagu takiego dnia ? ... no i moze troche glupie pytanie - duza jest roznica gdy wezmie sie TSE po obiedzie albo chwile przed nim?

Tak czytalem dzisiaj forum i zastanawialem sie nad tym czy nie dodac do tego HMB? (W sumie to zaraz pomaszeruje po nie do sklepu ) Jak mam je przyjmowac ? w jakich dawkach i w jakich odstepach czasowych ?

No i apteczne ZMA dawki znam, ale kiedy je przyjmowac i ile razy dziennie ?

Z gory dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
plis użyj wyszukiwarki jeszcze raz, znajdziesz wszytko bo było
HMB =długie stosowanie dawkowanie (podaj firme)
ZMA przed snem

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 269 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1231
HMB? co chcesz po nim osiagnac? lepiej kup juz aminkwasy

jesli chcesz spalac tluszcz to lepszy efekt z aerobow bedzie gdy zrobisz je na czczo, ale oczywiscie jak robisz na silce to rowniez nie jest zle

zincas forte 1 tab, filmogab6 3-6
raz przed snem

Zmieniony przez - Chwilami w dniu 2006-06-08 18:22:01

Wpisz maksymalnie 3 linijki do 120 znaków w każdej. Podpisy są dynamiczne - jeśli gdzieś wyjeżdżasz, tutaj możesz umieścić odpowiednią informację.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Knockout + anabolic amino 5500 + Prostar whey Protein + witaminy

Następny temat

przeterminowane białko!!!

WHEY premium