SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl do rozpisania 10ml tren,meta 10mg,teść enan

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1285

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 668
Wiek :28
Waga :82
Wzrost :179
Obwód ramienia :45
Obwód klatki :113
Obwód uda :58
Obwód talii :83
Staż na siłowni :12lat
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy) :wszystko jem ale bez przesady i mądrze
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe :ostatni 4 lata temu Deka i teść
Opisz swój plan treningowy :ćwicze 3 razy w tygodnu po 2 grupy mieśniowe do tego praca 10 do 12 godz przy kostce
Cel cyklu :masa
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia :4lata temu
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej) :niewiem
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy) :brak tendencji czysty miesien
Stan zdrowia :znakomity
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia :brak
PPM (podstawowa przemiana materii) :szybka
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą) :klatka 140kg na 6 ruchów,na nogi mam inny trening zadziej robie te cwiczenia miałem operacjie na kolana
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
rozpisz co dokładnie masz jaki tren?? i ile wszystkiego masz? czyli nie wiesz ile zjadasz kcal?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 668
10 ml tren alchemia,100tab mety po 10 mg i 14 ampułek po 1ml tescia,nie przykładałem wagi do liczenia kalori po prostu brak czasu,jem wydaje sie mądrze sniadanie o 4 rano owsianka i troche nabiału jakis owoce,potem 10 sniadnie w robocie az potem do 17 na głodzie i przy krawęznikach w te upały myslałem nad jakims białkiem zeby właczyc własnie w tych godzinach,potem po pracy obiad i jak tu policzyc jak jem kawał miecha,ryz lub makaron i kaste surówki,po jakichs 2 godzinach kolacjia do oporu i spać,wody wypijam sporo czuje ze we mnie wchodzi bo skorzystam z kibelka moze max 2 razy,pije energetyki do 5 dziennie i kawa..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1704 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5992
jaki tren by to nie był 10ml za mało
Zobacz czy masz tren E czy A
diety brak, musisz zaczac brac żarcie w pojemnikach do roboty, bo inaczej z SAA nici bedą, cos tam sie ruszy, staniesz w miejscu i będziesz zadawal pytania dlaczego mnie stagnacja dopadła itd.

Zmieniony przez - TomV8 w dniu 2014-05-25 09:29:26

Zmieniony przez - TomV8 w dniu 2014-05-25 09:29:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 668
tego mam,wiem ze dieta to podstawa wkurzam sie niesamowicie jak mam tydzien przerwy jem lepiej to i lepiej puchne a tak na siłce czuje sie wypalony wrecz zmeczony,dlatego chcem wspomagacza i nie wiem czy te srodki sa ok w tym przypadku,nawet jaranie odstawiłem zeby sie nie zamulac by miec wiecej pary na siłowni.Zaczne bardziej sie przykładać do jedzenia w pracy ale czasem mam 10 minut k~~wa obóz pracy ale hajs niezmiernie potrzebny

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2014-05-25 09:40:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
nie wklejaj takich linków,tren zostaw nic z takiej ilości nie zrobisz poza tym przy pracy fizycznej latem na trenie to spłyniesz w tej robocie normalnie.
Daj testa z metką,dopnij zarcie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 668
rozumiem,a powiedz mi jesli zmieniłbym robote na lżejszą jest sens ogarniac tego trena?i 10 ml to za mało?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1704 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5992
tren zawsze jest sens, tylko postaraj sie diete dopiąć, ryz w pojemniki i do roboty, jeden pojemnij ryzu z jogurtem drugi ryz z kurczakiem do tego pomidor ogórek na zagrychę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1704 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5992
A jak nie to tak jak łodzianin pisze, meta i propek. ale dieta tez musi byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
po takiej przerwie tren bez sensu dawać sam test cię ładnie porobi

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 668
dzieki za podpowiedz,narazie tren do lamusa mnie też niepokoiło jego branie teraz,bede robił jak mówicie z dietą i SAA,a jeszcze mam pytanie odnosnie do tego krety mam pół kg jest sens ją brać czy aż potem?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostatnie przymiarki do cyklu... czysta masa, lodzianin zawitaj :P

Następny temat

Ginekomastia podczas cyklu.

WHEY premium