SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl a wakacje z %

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 875

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23
Witam. Otoz mam dla was wszytkich pytanie. Czy ma sens robienie teraz cyklu na kreatynie + bialko jesli juz teraz wiem ze wakacje(lipiec sierpien) to minimum co piatkowe wyskoki na jakis mocniejszy %? z gory mowie ze moze sie pare razy zdazyc iz film sie urwie ale mozliwe ze bedzie o wiele spokojniej. pic oczywiscie bede najwczesniej tydzien po cyklu ale chcialbym wiedziec czy beda jakies skutki uboczne tego ze zaczne pic po cyklu i lepiej odpuscic sobie ten cykl, jechac na sucho i koks zaczac stosowac po wakacjach czy nie bedzie zadnych problemow i sie nie przejmowac? :) z gory dzieki!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kreatyna to nie koks wiec jak skonczysz ja brac to nie ma znaczenia co bedziesz robil, tyle ze moze pojsc praca na daremno jak bedziesz przesadzal z alkoholem , ja sadze ze jak ktos pije czesciej jak 1 x w tygodniu w wiekszych ilosciach to nic nie osiagnie, zatlusci sie tylko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 201 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1731
piwo ma ~250kcal(kieliszek wodki tak samo) dajmy na to ze masz wymagane dzienne 2500kcal= 10 kieliszkow/piw i masz juz dzienne zapotrzebowanie a gdzie jedzenie? Dodam tez ze 1kg tłuszczu w ogranizmie to 7000kcal tak wiec tydzien takiej nadwyzki i juz 1kg tluszczu. Takze tego nie polecam, alkohol bardzo kaloryczny jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Jak masz możliwość to się baw w najlepsze, zawsze sie możesz po wakacjach na siłce pomęczyć.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
alkohol szkodzi zdrowiu w dużych ilościach

PRO MODERATOR DZIAŁU

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

100% CREATINE + HOT BLOOD DAWKOWANIE

Następny temat

Jaki antykatabolik zakupić?

WHEY premium