SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl 1clout +hp+ ????

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1347

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 119 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4688
witam;
planuje nowy cykl i mam mala zagadke;co dodac do tego co mam?? po ostatnim cyklu (storm+mono+shotgun+gainer)efekty wiecej niz zadowalajace ale nie podoba mi sie troche retencja wody; w kazdym razie, poradzilem sobie z tym i planuje jeszcze cykl przed koncem roku; pozniej juz tylko sama dieta+bialko; powyzej 100 zaczynam czuc sie troche za duzy;)
w kazdym razie, to co posiadam, to: 1/2 puszki shotgun mhf-1, 25 saszetek nox-pump, 1x clout;
myslalem o dokupieniu do tego clout lub hp; za duzo artykulow i pogubilem sie co ma wiekszy sens; do tego jest dieta, kazeina i bialko, z odzywianiem jest b.dobrze;cwicze 3 x tydzien;
nie chce utopic bez sensu pieniedzy i prosilbym o porade co do tego dodac, uwzgledniajac retencje wody, nie chce sie zalac;)

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): n/a

Wiek: 33

Waga: 95

Wzrost: 190

Cel cyklu: sucha masa

stosowane już wcześniej suplementy : storm, shotgun, mono

Uprawiane inne sporty: n/a

stosowane wcześniej spalacze : n/a

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: storm, shotgun, nox-pump,

ilość dni wolnych od kreatyny: 30

przewidziane finanse na cykl: b.o.

uwagi i sugestie: n/a

Staż treningowy: 2 , wczesniej 7 lat i dluga przerwa

Zmieniony przez - Gumkowiec w dniu 2010-11-08 22:26:13

Zmieniony przez - Gumkowiec w dniu 2010-11-08 22:54:31

Zmieniony przez - gumkowiec w dniu 2010-11-08 23:19:35

Zmieniony przez - gumkowiec w dniu 2010-11-08 23:21:11

Jedz żelki, będziesz wielki

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Oba będą się nadawać, ale jak masz Clouta to lepiej dokupić drugiego, przedtreningówek raczej wystarczy na cykl.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 119 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4688
domyslam sie ze rano po przebudzeniu i po treningu? 50 dni cyklu starczy?

Jedz żelki, będziesz wielki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11967 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
dokup clouta i bedzie git

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 119 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4688
jak z dawkowaniem?
dt - rano i po treningu
dnt - rano i po kilku godzinach?

Jedz żelki, będziesz wielki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11967 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
DT przed treningiem nox/shotgun, po treningu clout
DNT rano clout

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 779 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11356
Jak wyżej, dokupienie Clouta to bardzo dobry pomysł. Generalnie Clout to genialny produkt. ale jak chciałbys przetestować inne połączenia, to do Clouta możesz dorzucić Storma albo GM i też będzie ok.

SIŁA, SPRAWNOŚĆ, PIĘKNO - JEDNYM SŁOWEM - VITALMAX!!!

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! www.atleta.pl
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

Zapraszam do śledzenia mojego TESTU: Droga do PP 2010 z VITALMAXEM!!!
http://www.sfd.pl/TEST:_DROGA_DO_PP_2010_z_VITALMAXEM!!!-t646535.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 119 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4688
storma bralem w poprzednim cyklu i bylo bardzo dobrze. troche duzo wody zaciagnalem i spragniony jak na 2 miesiecznym kacu bylem) dokupie clout w takim razie. z tym dawkowaniem to cos malo kretki jak dla mnie tu napisales. gdzie bym nie czytal to kazdy pisze o 2 miarkach dziennie..?

Zmieniony przez - Gumkowiec w dniu 2010-11-09 16:35:05

Jedz żelki, będziesz wielki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 779 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11356
Pewnie z pośpiechu zapomniał dopisać, że rano też dawka Clouta w DT.
W DNT możesz dać tylko rano, albo rano i w porze treningowej. To już zależne od Twojego samopoczucia oraz podejścia do ekonomiczności:)

SIŁA, SPRAWNOŚĆ, PIĘKNO - JEDNYM SŁOWEM - VITALMAX!!!

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! www.atleta.pl
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

Zapraszam do śledzenia mojego TESTU: Droga do PP 2010 z VITALMAXEM!!!
http://www.sfd.pl/TEST:_DROGA_DO_PP_2010_z_VITALMAXEM!!!-t646535.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11967 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
ja bym dal tylko obowiazkowo druga porcje clouta w dni gdzie bedziesz szamal doriana

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 119 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4688
ekonomicznie to ja jadlem ponizej 70kg wagi;) ma byc dobrze, a nie tanio; wg mnie tak ma tylko sens; sa inne rzeczy na ktorych mozna oszczedzac, cialo ma sie 1

Jedz żelki, będziesz wielki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl - rozpiska

Następny temat

Kre-Alkalyn Mega Caps + Argi Power

WHEY premium