SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl żeby nie spuchnąć

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8101

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6
Witam. MAm kumpla, który jest spoko gośc, ale jest ****a troche, cięzko mu sie postawić, reagować agresywnie kiedy sytuacja tego wymaga, łatwo sie mota itp. i koles jakby nie ma za bardzo woli walki takiej.

Wg mnie jest to efekt niskiego poziomu tescia.

Powiedzcie czy dobrym rozwiazaneiem byłaby tu suplementancja prolonem w dawkach 100mg e5d? czy przy dakich dawkach spuchnie i mogą już wystapić skutki uboczne zwiazane z aromatyzacją , ciśnienie itp? Czy może to mieć wpływ na obtłuszczenie? bo troche by mus sie spalić przydało



Koleś ćwiczy o dluzszego czasu na siłce jednak efekt anaboliczny jest tutaj sprawą 2-rzędną. Chodzi tylko o to żeby z niego faceta zrobić , i jedniczesnie żeby nie opuchł i nie nie zatłuscił sie bardziej od tego.

PROSZE O ODPOWIEDZI BEZPOŚREDNIO ODNOŚNIE MOJEGO PYTANIA!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1134 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37037
Prowokacja... do tego d****na:)

Mysl, mysl, mysl...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6
****a jaka zaś prowokacja??

pytam grzecznie

chyba mozna normalnie odpowiedzieć nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
żeby być facetem trzeba przeżyć pewne rzeczy...czasem są takie odpały...sam znam takich...ale uwierz mi że sterydy mu nie pomogą...znam taki przypadek..koles taka lama i za koksy sie złapał poszedł na balety jakiś kolo do niego wyskoczył to tamten tak sie wku.rwił że nic nie zrobił tylko mu piana z ryja poleciała i go wyniesli ludzi nie da sie zmienić z dnia na dzień oni muszą sami tego chcieć

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 448 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4540
moze chlopak ma juz taki charakter a nie że za mało tescia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6
nie nie, właśnie on sie sam na siebie o to w****ia że nie ma energi w sobie sie postawić, nie ma tej pewności siebie i woli walki

a jak swiat światem facet z duzym poziomem testosteronu to zawsze facet, pewny siebie, sklonny do ryzyka, z charakterem z honorem, umie zawalczyć o siebie i o bliskich

kobieta jako że nie mają tyle teścia są z natury słabe i płaczliwe

wiem że suplementacja teściem zmienia charakter

prosze Was abyście odpowiedzieli czy faktycznie takie dawki dadzą oczekiwany rezultat bez opuchnięcia, tłuszczu i ciśnienia. dawki są lecznicze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
nie zrozumiałeś tego co napisałem...to jacy jesteśmy..żależy od naszego charakteru który ukształtowaliśmy od małego..jedni latali po ulicy inni czytali książki...hormony tylko napędzają te cechy nasilają co moze oznaczać że po teściu koleś będzie jeszcze bardziej lane kluchy tylko odziać w szary sweter i dac dziecko na ręce takie przypadki albo dostaną po du.pie np zapisza sie na MMA coś co odpali w nich te "zwierzęce" cechy albo beda latac pod pantoflem.

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6
rozumiem Cie ale nie jestem do tego przekonany. koleś powiem tak: ma w sobie agresje ale jak przychodzi co do czego to brak mu pewności siebie i wymięka. potem tego żałuje i zarzuca sobie

gdyby był na koksach czułby sie najmocniejszy i szedłby na żywioł jak prawdziwy facet!

w koncu to teśc warunukuje nasze męskie cechu :)

wierze że to jest dobra opcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Jak ktoś się pi.zdą urodził,kanarkiem nigdy nie będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
dobra ja nie będe Cie przekonywał bo to jak walka z jechowymi

ale moim zdaniem MMA i kształtujesz charakter..albo po prostu do woja
to psychika determinuje Cie do podejmowania takich a nie innych decyzji i ona decyduje o stopniu pewności...hormony mogą to tylko nasilić...jak Ci sie uda to możesz wysłać kolege do Wietnamu

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
BL ale "stjuningować" można

eat and train, eat and train and never be the same again =D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problemu z trzustka po NPP

Następny temat

porost wlosow

WHEY premium