SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cross 1000zł jaki kupić?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10944

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 433
Cześć!

Chciałbym kupić rower do jazdy głównie po utwardzonej nawierzchni i od czasu do czasu do jazdy w terenie.
Przede wszystkim zależy mi na tym aby rower był wytrzymały (ważę 90kg) i odpowiedni do mojego wzrostu (192cm).
Słyszałem że najbardziej odpowiedni byłby rower typu cross. Jeśli tak to jaki?
Mogę przeznaczyć około 1000zł

Proszę o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Słyszałem że najbardziej odpowiedni byłby rower typu cross" to zle slyszales
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 433
""Słyszałem że najbardziej odpowiedni byłby rower typu cross" to zle slyszales"

Dzięki za pomoc ale niewiele mi to pomogło - może jakieś argumenty i rzeczywista pomoc (ogólne rady, zalecenia, przykłady tych odpowiednich rowerów)
Więc jeśli nie cross to co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1176
Bla,bla,bla... idź pochodzić po sklepach rowerowych... Czy to naprawdę takie trudne?

Poczuj ten sport...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 433
W sklepach rowerowych często chcą wcisnąć jakiś kit!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1176
No pewnie!! Nie idź do markowego sklepu rowerowego!!! Tam wcisną Ci kit za gruba kasę, który rozleci się po miesiącu! Lepiej idź do jakiegoś marketu (najlepiej tesco albo real) i tam kup rower. Zapłacisz kilka razy mniej, a będziesz się cieszył jazdą przez długie lata! Dodają gratis poradnik mechanika, spawacza i chirurga!!! A jaki atrakcyjny wygląd ma taki rowerek!










Gdzie sieją takich ludzi, którzy nie chcą iść do markowego sklepu... Tam można się choćby klientów popytać jeśli ktoś się boi sprzedawców...

Poczuj ten sport...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
http://www.bikeworld.pl/?ppg=ranking-sklepow <- ranking sklepow czy to takie trudne isc do sklepu dobrego. A zwlaszcza jak jestes z Warszawa tyle tam sklepow i marketow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 433
Smuggi co do marketów to mam takie samo zdanie co ty więc twój tekst był bez sensu.
Nie jestem ekspertem w dziedzinie rowerów. A w sklepach rowerowych słyszałem że takich jak ja lubią na coś naciągnąć - conajmiej mogą mnie zamotać.
Rozumiem że nie chcecie mi pomóc bo np macie dość tego typu postów - ok. Ale pisanie typu to kup se w markecie czy blablabla uważam za conajmiej nie eleganckie i właśnie ta osoba "ekspert" się ośmiesza a nie ja.

Jeżeli na forum o rowerach spytałem ekspertów o kupno roweru a zamiast merytorycznych odpowiedzi otrzymałem głupie odzywki to żeczywiście pomyliłem forum.

Co do mieszkania to od niedawna przeprowadziłem się na stałe do Torunia (już zmieniam moje dane)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 433
Foreight dzięki za link do rankingu sklepów. Niestety Torunia tam nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to jak jestes z torunia to chyba duze miasto i tam jakies sklepy napewno sa, ale chyba to bydgoszczy nie masz tak daleko , na do rankingu ciagle przybywaja nowe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co sadzicie o tym rowerku...

Następny temat

Do Kejt !!

WHEY premium