SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

crevolution a podejrzenie cukrzycy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1376

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 770
ziper69 z dzialu odzywki i suplementy powiedzial mi abym spytal sie Bahamuta : "wskocz do działu Zdrowie i pytaj Bahamuta, może On będzie wiedział "

- A wiec chodzi mi o to czy moge stosowac crevolution ( w nim jest ten insulino booster ) w wieku 16 lat. Badania oberonem ( malo ludzi w to wierzy :p , ja tez niejestem przekonany do tego ) wykazaly ze mam rozwój cukrzycy 3/8. Sprawdzę dodatkowo w szpitalu badanie krzywej cukrowej, jesli bede miec dobre wyniki brac crevolution , jesli jakies podejrzenie odpuscic sobie tak ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 770
aha ta cukrzyca to niejest jakas wada genetyczna tylko mam pewne male podejrzenie ze to przez otylosc w tej chwili mam 175cm/82kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 770
aha odrazu mowie ze moj cykl ma trwac 50dni , 9g crevolution przed treningiem i 5 g monohydratu krety po treningu. cwicze juz jakis czas aeroby uprawiam codziennie 40 min na rowerze + brzuszki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
nie odpowiadaj w nowych postach tylko edytuj stare !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 770
Chyba ten dzial nie spelnia swoich rzeczy ;/ m, czy naprawde nikt niewie na czym polega moj problem ? :/ / PROSZE O ODOPOWIEDZ czekam juz chyba 4 dzien

Zmieniony przez - aNton71 w dniu 2005-05-27 09:50:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 770
HAAAAAAAAAAALOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bolące stawy łokciowe - podciąganie się na drążku

Następny temat

solar & sun

WHEY premium