SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cp + mono

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2050

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3239
Mam cp 450g i mono. Czy styka mi cp do konca ? Tam mono mam w dupie , najwyzej jak cos z mono zostanie to cos sie z tym zrobi... Chodzi mi czy styka cp... albo moze mi zabraknie cp (?)
Czy moge wcinac cp i mono jednorazowo na caly dzien ? (5g cp i 5g mono) ?


Zmieniony przez - lukaplast w dniu 2005-04-25 16:13:06
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3239
Pytam sie tylko, czy ma to jakis sens dolaczyc do krety thermala, bo moge go opchnac...
Czy nie zmniejszylo by to efektow anabolicznych po kretce ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
spoko

bierz przed treningiem porcję cp a po treningu porcję mono

w NT porcję mono na czczo

masz jeszcze jakieś dodatki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
starczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3239
No jutro ide po taurynke, zma i bcaa
Tylko jeszcze jedno... moge brac to wszystko na raz zamiast dzielic na 2x/dzien ? Chcialbym wziasc raz a dobrze (warunki :/) np. 5g cp i 5g mono przed albo po treningu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
dokup taurynę, zma w aptece a zamiast BCAA kup omega3

i nie kombinuj!!!

bierz tak jak ci napisałem:

bierz przed treningiem porcję cp a po treningu porcję mono

w NT porcję mono na czczo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3239
Ale widac nie wiesz o co mi chodzi :P
Wcinalem mono 2x....
10g/dzien TYLKO przed treningiem i efekty byly spoxik... ( to wychodzi że porcja = 10g ; + dekstra ofkoz)
Chcialbym zrobic tak z cp + mono ale wlasnie pytam sie was czy tak mozna...

Szkoda bo sog nie wejdzie :/



Zmieniony przez - lukaplast w dniu 2005-04-25 21:29:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37701
nie niemozna barc tak w jednej dawce ( mozna ale nie oplaca sie) bo i tak niezdola sie wszytko wchlonąc i kreatyna bedize zmarnowana więc biez jak wyzej chlopaki ci napisali !

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3239
ołkej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 968 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37670
Sorki ze pakuje sie w temat ale rowniez zamierzam brac CP + mono. Ziper dlaczego lepiej brac mono po treningu a nie rano na czczo? mozesz mi to wytlumaczyc mowiac krotko i zwiezlie? . Do CP i mono mam rowniez vitaral, zincas forte, Ca + Mg + Zn, ale to praktycznie biere nonstop. czy potrzeba ta tauryne? bo ciezko z kasa Ile kosztuje taurynka i omega3 na 50dni? Sorki ze takie latwe i glupie pytania ale to z braku czasu w srode matura a jak nie zdam to bedzie po cyklu, bedzie sznurek + las

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1953 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8808
cp przed treningiem bo zawiera dopalacze, a po mono, proste ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 968 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37670
cyklon04 jakbys nie zauwazyl spytalem tylko i wylacznie o mono dlaczego po treningu a nie rano.

.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem - Łączenie kreatyn, proszę o pomoc

Następny temat

Suplementacja do oceny

WHEY premium