SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cos nietypowego do oceny.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1798

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4588
Po ostatnim meczu polskiej reprezentacji w siatkowce odbylem dziwna rozmowe z kolega. Dane personalne zbedne. Rozmowa odbywala sie przez gg. Log jest dosc dlugi. Moja prosba jest taka abyscie ocenili: kto ma racje w tym sporze.

LOG:
==========================================================================
Stiffer (13:08)
ogladales mecz?
Stiffer (13:08)
wsio git jakby nie to ze 5 punktow ****a oddali stojąc
Stiffer (13:08)
bo stracili nadzieje
Stiffer (13:08)
extra sptrawa, powaznie
Stiffer (13:08)
i tez mi nie ******l, chgyba ze widziales mecz i takie masz odczucia
Stiffer (13:09)
ja widzialem za***iscie im kibicowalem i w ogole zachwycony relacjonowalem tacie wydazenia na boisku
Stiffer (13:09)
al;er przy ******lonym stanie 2:0 w setach i 22:18 jak zaczeli przegrywac, to troche cos nie tak?
Stiffer (13:09)
i mi nie powiesz, ze to nie jest cos a la kompromitacja
Stiffer (13:09)
bo mozna przegrac
Stiffer (13:09)
3:0
Stiffer (13:09)
po prostu byli slabsi
Stiffer (13:09)
a tu chodzi o to, ze nie byli slabsi
Stiffer (13:09)
a z***ali...
Stiffer (13:10)
nie wiem jak ty, ale ja czulbym sie lekko skompromitowany
Stiffer (13:10)
przegrac, majac wygrana w kieszeni i final
Stiffer (13:10)
tak jakby typowo polskie
Stiffer (13:10)
zreszta... niewazne
Stiffer (13:11)
juz ktorys raz tak bylo
Stiffer (13:12)
grali cudowqnie, po prostu sie rozplywalem.. stan 2:0 w punktach np. 20:15 ja wychodze z domu bo wiem ze wygrali
Stiffer (13:12)
wracam do domu i mi mowia wspanialy wynik 2:3
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4588
zbik (21:45)
Stiffer (13:08)
ogladales mecz? NIE Stiffer (13:09)
i mi nie powiesz, ze to nie jest cos a la kompromitacja
4 MIEJSCE W LIDZE SWIATOWEJ TO WYNIK CONAJMNIEJ PRZYZWOITY Stiffer (13:09)
bo mozna przegrac
Stiffer (13:09)
3:0
MOZNA, ALE CO TO MA DO TEGO. 3:0 NIGDY NIE JEST LEPSZE OD 3:2. GDYBY BYLO INACZEJ TO DRUZYNY ROBILYBY WSZYSTKO ZEBY NA SILE PRZEGRAC. Stiffer (13:09)
a tu chodzi o to, ze nie byli slabsi
Stiffer (13:09)
a z***ali...
TAKI JEST SPORT. MILAN TEZ WYGRYWAL I TO JAK NA MECZ PILKARSKI BARDZO WYSOKO. HISTORIE KAZDY ZNA. Stiffer (13:10)
tak jakby typowo polskie
I WLOSKIE I HISZPANSKIE (REAL W LIDZE MISTRZOW 2002/2003 /PO WYGRANEJ U SIEBIE Z JUVENTUSEM) I NIEMIECKIE (BAYERN - MANUTD FINAL LM 1998/1999) Stiffer (13:12)
wracam do domu i mi mowia wspanialy wynik 2:3 WIEC OGLADALES CZY NIE? //////// STARALEM SIE ZEBY BYLO PRZEJRZYSCIE. NA GG NIE ZAWSZE SIE TAK DA.
Stiffer (21:52)
nie mam czasu zeby odpowiadac ci po kolei
Stiffer (21:52)
real gra co roku w lidze mistrzow
Stiffer (21:52)
polacy raz na 20 lat w czymkolwiek
zbik (21:52)
polska w lidze swiatowej tez
Stiffer (21:53)
co do tego, ze taki jest sport. prawda - ale tak mozna powiedziec o wszyskim. sa profesjonalistami czy nie? profesjonalista majac 3:0 w kieszeni nie konczy 2:3
Stiffer (21:53)
ale hiszpania ma osiagniecia w 100 innych dziedzinach
Stiffer (21:53)
polacy tylko w siatkowce
Stiffer (21:53)
mkozem sie klocic, ja nie zmienie zdania co do mojego opisu. dla mnie byl sluszny.
zbik (21:55)
profesjonalista majac 3:0 w kieszeni nie konczy 2:3 //// Milan skonczyl gorzej. Bylo 3:3, a potem przegrane karne. Sympatykiem tej druzyny nie jestem, ale troche obiektywizmu trzeba zachowac i przyznac ze to jednak profesjonalisci SA
Stiffer (21:55)
co ty pieprzysz
zbik (21:55)
fakty nie mity
Stiffer (21:55)
porownujesz 3:3 do nokautu? i karne - loterie?
zbik (21:56)
karne to loteria. Taki sam element gry w pilke jak rzut wolny czy rozny
Stiffer (21:56)
3:3 w pilce noznej a 2,99:0 w siatkowce i zakonczenie meczu pilkarskiego losowaniem (bo tym w zasadzie sa karne) to dosc dziwne porownanie
Stiffer (21:57)
dawniej o ile sie nie myle stalym elementem gry, takim jak rzut wolny czy rozny byl rzut moneta, teraz zastapiopny karnymi.
Stiffer (21:57)
bo sa bardziej widowiskowe
zbik (21:58)
przedewszystkim dlatego ze sa elementem gry w pilke a nie gry losowej
zbik (21:58)
lepszego wejscie na wylonienie zwyciezcy nie ma, bo chyba nie rozgrywac dogrywke w nieskonczonosc...
Stiffer (21:58)
99% komentatorow i znawcow sportu uznaje je za losowanie. przynajmniej wg. moich zrodel...
Stiffer (21:59)
tak, ale o czym my mowimy?
Stiffer (21:59)
mowilismy o siatkowce
Stiffer (21:59)
ten temat jest calkowicie zbierzny
Stiffer (21:59)
chyba, ze mi zanegujesz fakt, iz karne to bardzo duzej czesci loteria.
zbik (21:59)
mniej wiecej chodzi o to, ze wyzywasz ich od kompromitantow a oni zdobyli 4 miejsce w LS
Stiffer (22:00)
i bedzie mozna probowac to porownac do stanu prawie 3:0 z siatkowki, czyli nokautu...
Stiffer (22:00)
o to chodzi glownie. tlumaczylem ci, dlaczegho czuje sie przez nich skompromitowany
Stiffer (22:00)
nie dlatego, ze maja 4 miejsce
zbik (22:00)
nie kumaty jestem dalej
Stiffer (22:01)
ale przez to, ze potrafili stracic kilka (cos ze 6 chyba) punktow pod rzad i przegrali final... bo pozniej z***ali 2 sety (a o to juz jestem mniej na nich zly...)
Stiffer (22:02)
dla mnie to jest wyczyn typu: samoboj zdobyty w ewkilibrystycznej pozie pod koniec b. dobrego meczu
zbik (22:03)
milan w kilkanascie minut stracil 3 bramki. Mowie ze taki jest sport. Bije brawo siatkarzom za 4 miejsce choc w zadna euforie nie wpadam bo mogli zdobyc wiecej. Sami o tym wiedza. Ale napewno nie zasluguja na jakies obelgi. Ci co teraz klna na nich to niedoceniaja ich wysilku jaki wlozyli zeby sie wogole w tym polfinale znalesc.
Stiffer (22:04)
doceniam ich wysilek, ale nawet jesli masz takie zdanie - miej. szkoda moich nerwow.
Stiffer (22:04)
myslalem, ze troche juz czaisz co jest dla mnie kompromitacja, a co nie
Stiffer (22:05)
po MS 2002 nawet nie mowilem o kompromitacji za bardzo, choc wszyscy nasz wystep tak okreslali
Stiffer (22:05)
i ogolnie ciesze sie jak naszym sportowcom cokolwiek wyjdzie, ciesze sie niczym matka uposledzonego dziecka patrzac na nie, kiedy stawia koslawe kroki
Stiffer (22:06)
ale ****a mac, mam prawo okreslic sobie naszych asow Kompromitantami po meczu, takim jak wczoraj, ktory ogladalem. to sa moje osobiste odczucia ktore moge wyrazac we wszelaki sposob, nie naruszajac przy tym prywatnosci innych ludzi
Stiffer (22:06)
chyba tak mowi polskie prawo...
Stiffer (22:06)
ide wziac prysznic
Stiffer (22:06)

zbik (22:08)
mam nadzieje ze zdajesz sobie sprawe ze im wyzej w turnieju tym trudniejszy przeciwnik = trudniej sie gra = latwiej o przegrana. /// JEST TAKA SYTUACJA: A) uczen nr 1 dostaje jedynke - nie przechodzi do nastepnej klasy. Uczen o nr 2 - przez caly rok dostawal oceny dobre. W ostatnim miesiacu zaliczyl 2 jedynki. Dostaje na koniec roku suma sumarum ocene dostateczna. PYTANIE: ktory uczen jest kompromitantem?
zbik (22:09)
na chlopski rozum (moj - bardzo nieskomplikowany i nie wysublimowany) = odp: uczen nr 1
Stiffer (22:10)
ten ktory ma same bdb i pod koneic roku lapie sdicza dostajac same ndst, suma sumarów otrzymując na koniec roku cene dostateczna/dopuszczajaca
Stiffer (22:10)
powaznie ide...
Stiffer (22:10)
cz.
zbik (22:11)
fajnie. Przynajmniej wiem ze jestem prostym czlowiekiem. Mysle po chlopsku. I chlopem sobie zostane
zbik (22:12)
kupie sobie troche ziemi i bede cos sobie uprawial i czarowal sie, ze polska reprezentacja osiagnela dobre rezultaty
zbik (22:13)
tylko po co ten opis. Ja ci nie moge niczego zabronic. Administratorem sieci GG nie jestem. Napisalem to co napisalem bo kiedys bys i tak taki temat poruszyl. I co? mialbym udawac ze sie zgadzam.
zbik (22:17)
przedstawilem ci swoj poglad. ciagle masz takie zdanie. oboje jestesmy subiektywny. Obiektywny jest chyba tylko Bog. I nikt wiecej
zbik (22:23)
szkoda mi ich. W reprezentacji pieniedzy dostaja tylko tyle co sa jakies premie za zwyciestwa. Nie ma stalej pensji jak w klubie. Mysle ze w tej kwesti jest podobnie jak w pice noznej. Jesli nie to mnie poinformuj. Wracajac do glownej mysli - jesli jest tak jak mysle to w reprezentacji graja bo chca. Z wlasnej woli. Napewno po tym jak doszli tak daleko to nie zasluguja na obelgi. Zreszta nie zasluguja na jakies super komplementy. Poprostu trzeba cenic za to, ze doszli tak daleko, ale tez miec na uwadze to, ze ich ostatni wystep (ostatnie dwa?) to rysa na ich calkowitym dorobku. Ale lepsza jedna rysa niz brak lakieru.
Stiffer (22:24)
to z lakierem jest dobre
zbik (22:24)
apetyt rosnie w miare jedzenia. Tylko zeby sie niektorzy przypadkiem nie porzygali z tego lakomstwa.
Stiffer (22:24)
wybacz, ze lakonicznie bo sie spiesze
Stiffer (22:24)
zbiku,....
Stiffer (22:24)
odroznij, caly czas tluke ten fakt
Stiffer (22:25)
nie mowie o calym dorobku
Stiffer (22:25)
mowie o fragmencie meczu, dokladniej o 6 punktach puszczonych pod rzad...
Stiffer (22:25)
nie mowie, ze zajeli 4 miejsce
Stiffer (22:25)
na to ich stac - spoko
zbik (22:25)
sugerujesz ze puscili te 6 punktow specjalnie?
Stiffer (22:25)
ale oni mieli 2 w kieszeni... ale sie im rozprula
Stiffer (22:25)
nie specjalnie, ale bardzo niefortunnie
Stiffer (22:25)
niczym amatorzy
Stiffer (22:26)
i jeszcze raz podkreslam
Stiffer (22:26)
ja w tym momencie poczulem sie skompromitowany
Stiffer (22:26)
to bylo trudniej przegrac niz wygrac...
zbik (22:26)
"niefortunnie". Skompromitowanym mozna sie czuc jak sie zrobilo/ uczestniczylo w czyms zlym. A oni raczej nie mieli takiego zamiaru
zbik (22:28)
zastanawia mnie tez twoje utozsamianie sie z r. w siatk. skoro nawet nie grasz w ten sport
Stiffer (22:28)
ej pierolnelo ci cos dzis?
Stiffer (22:28)
bez obrazy
Stiffer (22:29)
jako kibi sie wczuwam
zbik (22:29)
ja sie nie obrazam
Stiffer (22:29)
po***** mam grac w ten sport?
Stiffer (22:29)

Stiffer (22:29)
w hokeyu jakby sie skomromitowali przegrywajac z gruzja 10:1 to bym tez sie wczuwal... choc kija w rece nie mialem
Stiffer (22:30)
holowczyc jak wygrywal sie cieszylem choc auto widzialem na zdjeciu tylko
Stiffer (22:30)
a jak kusznierewicz zdobyl ostatnio brąz rowniez pojawil sie usmiech na mojej twarzy - mimo to nie postanowilem sie zapisac na kurs zeglarstwa
Stiffer (22:30)
zeby moc sie lepiej z nim utozsamiac

zbik (22:33)
ja sie ewentualnie wczuwam w cos w co przynajmniej raz w zyciu robilem. Pamietam ze po ms w pilce noznej (2002 r.) bylem piekielnie zly na reprezentacje. Z perspektywy czasu wiem ze nie powinienem uzywac slow "dziady" ale cos w stylu "kiepsko im poszlo". Bo fajnie sie obraza kogos kto przez 90 minut biega jak szalonu, gdy jest wilgotnosc powietrza 80%.
Stiffer (22:34)
ale to jego zawod
Stiffer (22:34)
jakby byl amatorem nie mozna tak o nim powiedziec
zbik (22:34)
reprezentantem sie jest z 'powolania'
Stiffer (22:34)
to tak samo zawodowiec jak brazylijczyk, ktory zdobywa mistrzostwo
Stiffer (22:35)
masz prawo go oceniac
Stiffer (22:35)
decydujac sie na gre w reprezentacji decyduje sie na oceny krytyki
zbik (22:35)
przez pryzmat zawodowaca - tak. Ale w klubie, tam gdzie mu placa!
Stiffer (22:35)
tu mu tez placa
Stiffer (22:36)
pamietam
Stiffer (22:36)
ze za zakwalifikowanie sie do ME2004 mieli dostac 1mln$ do podzialu
Stiffer (22:36)
od PZPN

Stiffer (22:36)
dostaja premie za mecze
Stiffer (22:36)
za anglie slyszalem 30tys...
Stiffer (22:36)
za sam fakt, ze przyjada dostaja pare tys
Stiffer (22:36)

Stiffer (22:36)
gowno nie pieniadze dla nich, ale placi sie im
Stiffer (22:37)
to tak
Stiffer (22:37)
jakby lekarz robil operacji
Stiffer (22:37)
e
Stiffer (22:37)
i znowu mu nie wyszlo
Stiffer (22:37)
ale wszyscy go usprawiedliwali, bo przeciez mogl zostawic skalpel jak uciekal z brzucha denata
Stiffer (22:38)
albo prawnik, ktory przypadkiem nie wygral sprawy, choc walczyl w waznej sprawie
Stiffer (22:38)
musze isc niestety
zbik (22:38)
lekarz walczy podczas operacji ze swoja ludzka ulomnoscia. A sportowiec w dodatku jeszcze z przeciwnikiem.
Stiffer (22:38)
powinenem byc za jakies 20 minut.
zbik (22:38)
nie porownujmy tych dwoch rzeczy bo tego sie nie porownuje
zbik (22:38)
tak samo jak sie w matematyce nie dzieli przez 0
zbik (22:38)
bo glupoty wychodza
Stiffer (22:38)
nie rozumie
Stiffer (22:39)
ja nie widze przeszkod
Stiffer (22:39)
zawodowiec = zawodowiec
Stiffer (22:39)
co to, sportowcy to swiete krowy?
Stiffer (22:39)
im wolno wiecej?
Stiffer (22:39)
no ale tak jak bramkarz i napastnik
Stiffer (22:39)
napadalec robi bledy i nikt mu ich dlugo nie wytyka
Stiffer (22:39)
bramkarz tez robi i ma przesrane na calej linii
Stiffer (22:40)
/away/
zbik (22:46)
wiec tak.... niechodzi mi o to ze nie wolno porownywac lekarza do pilkarza bo sportowcy to swiete krowy. Chodzi o to ze nie ma sensu. Lekarz ratuje ludziom zycie. Leczy ich. Sportowiec to wogole inna kategoria. Bardziej 'rozrywka'. Jak chcesz to mozesz porywnac LEKARZA I SPORTOWCA W PERSPEKTYWIE NIESIENIA LUDZIOM POMOCY MEDYCZNEJ lub SPORTOWCA I LEKARZA W PERSPEKTYWIE DOSTARCZANIE LUDZIOM EMOCJI. Rozumiesz teraz czemu napisalem ze takie porownania nie maja sensu niczym dzielenie przez 0 (to juz niech wyjasnia matematyk, ale nawet na chlopski rozum widac ta 'bezsensownosc'). Porownujesz bramkarza i napastnika. I sensownie. Oni cos ze soba wspolnego maja. Racje rowniez masz piszac ze napastnik jest niejako uprzywilejowany. Moze nie wykorzystac 10 100% sytuacji, a w ostatniej minucie meczu zapewnic zespolowi zwyciestwo i jest bohaterem. Ld
zbik (22:49)
odwrotnie bramkarz. On moze przez caly czas bronic fenomenalnie a w ostatniej minucie puscic szmate ktora zadecyduje o przegranej. I jest wtedy wrogiem publicznym nr1. Ludziom czesto brakuje jakiejs trzezwej oceny i samooceny. Moze i jestem ******lniety. Napewno niekiedy jestem subiektywny, ale jakie zdanie mam - takie mam. Gorzej gdybym byl sztuczny i udawal, ze wszystko jest cacy, ze sie zgadzam ze wszystkim i masz swieta racje. To nie temat tabu. Zreszta zaden temat nie powinien byc obcy dla czlowieka.
zbik (22:54)
jezeli dasz mi dowody na to, ze ktokolwiek w naszym zespole wzial LAPOWKE - przyznam ci publicznie racje,. ze polska sie skomromitowala i rowniez nas - kibicow (niedzielnych i tych oddanych). Co chwile jakis polityk kompromituje nas przez to ze albo bierze lapowke albo glosuja w sejmie tak zeby tylko oni mieli z tego profity a nie panstwo. A ty sie trzepiles gosci, ktorzy pewnie beczeli w szatni po meczu jak male dzieci, bo zawalili swoja (byc moze) zyciowa szanse jesli chodzi o sport
zbik (22:54)
moze ci przyznam po jakims czasie racje. Poglady czlowieka sie zmieniaja czesto. Niczego pewnym byc nie mozna.
zbik (22:56)
pewnie jakbym byl cyniczny i ironiczny to zaczalbym szukac w necie informacji o tym jak to sie reprezentanci np. w brydza skompromitowali kiedys tam
zbik (22:58)
ale po co - jako niedzielny kibic jakiejs dyscypliny nie mam prawa na nich klnac. Juz wieksze prawo ( o ile wogole jest, bo jestem temu przeciwny) do tego ma fanatyk, ktory 24h zyje jakims sportem. Jezdzi z reprezentacja na co drugi wyjazd. Organizuje jakies spostkania kibicow. aktywnie uczestniczy w zyciu kibicowskim. To jest fragment jego zycia. A ty - poprostu od czasu do czasu ogladniesz mecz- w ramach rozrywki
Stiffer (22:59)
ok
Stiffer (22:59)
nie mow nic zlego na nauczycieli
Stiffer (22:59)
ani slowa
Stiffer (22:59)
wg. tej zasady
Stiffer (22:59)
ej wez se przeczytaj co ty piszesz
Stiffer (23:00)
powaznie, nie mow nic zlego na nauczycieli, bo nigdy nim nie byles, nie wczuwasz siew ich role, nie mozesz powiedziec, czy cos mogliby zrobic lepiej, a jesli ci sie nie podoba sam zostan nauczycielem - to twoja filozofia
Stiffer (23:00)
tylko zaadaptowana na potrzeby motywu nauczycielskiego
Stiffer (23:00)
ej kruwa
Stiffer (23:00)
reprezentacja jest dla narodu
Stiffer (23:01)
po to, zebuym mogl sie wczuwac w gre moich REPREZENTANTOW
Stiffer (23:01)
jak sama nazwa wskazuje oni reprezewntuja kazdego polaka, w tym mnie, o czym swiadczy moj paszport z orzelkiem na okladce
zbik (23:05)
zaczynam traci wiare w to, ze umiem czytac. W mysl mojej zasady moge oceniac nauczycieli, bo przebywam w ich srodowisku. W mysl mojej zasady nie powinienem oceniac rolnika, bo nie przebywam w ich srodowisku i co ja moge wiedziec o czymkolwiek czym sie zajmuja.
Stiffer (23:06)
z telewizji ****a
Stiffer (23:06)
jakbys mial transmisje z jego pracyu
Stiffer (23:06)
ktora wiernie oddaje aktualny stan
Stiffer (23:06)
ale ******lisz
Stiffer (23:06)
jakbym byl na meczu moglbym ich zbesztac?
Stiffer (23:06)
ej ide spac
Stiffer (23:06)
wez se to przeczytaj po raz wtory
Stiffer (23:06)
powaznie mowie...
zbik (23:07)
jakbys zagral przynajmniej jeden powazny mecz pod presja
zbik (23:07)
mialbys swiete prawo
Stiffer (23:07)
JA ****A NIE JESTEM SPORTOWOCEM
Stiffer (23:07)
ale ****a ***ana mac
zbik (23:07)
przeczytam, bo u mnie chyba z logika kiepsko
Stiffer (23:07)
wiesz co
Stiffer (23:07)
niewazne
Stiffer (23:07)
powtarzam w kolko to samo
Stiffer (23:07)
do zobaczenia
zbik (23:08)
czesc

------
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
przeczytalem i nie kumam

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 144 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1124
a co to ma coś związanego z działem po siłowni o siłowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
j.w / dziwna ta rozmowa....

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4588
ze rozmowa jest dziwna to wiem o tym. Dlatego chcialem zebyscie ocenili czyje stanowisko jest prawidlowe. Bo zastanawiam sie czy z moja logika jest wszystko ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1604 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19686
CDJ Po siłowni, o siłowni
Dyskusje nie koniecznie na temat...


a co do rozmowy, to tez nie kumam

Gdyby g**no mialo jakakolwiek wartosc, to biedak nie mialby nawet dupy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 3557 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16717
to jak nie kumacie to ja nie czytam

BLA BLA BLA KURVA!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4588
Wiecie co... Najlepsze jest to, ze ja tez srednio kumam. I dlatego wkleilem tego loga tutaj, bo chcialem zebyscie ocenili kto ma racje. W skrocie chodzi o to, ze zaczelo sie od tego, ze stiffer po przegranym polfinalowym meczu zaczal wyzywac siatkarzy od kompromitantow. Ja mialem nieco odmienne zdanie. On zaczal mi jakies dziwne argumentu przytaczac. W koncu sam juz nie wiem czy moja logika jest poprawna. Dlatego chcialem sie poradzic kogos, a forum sie do tego nadaje super. Zreszta log jest bez zadnych skrotow. Wszystko mozna przeczytac. Wiem, ze niektorym sie nie chce, bo to dlugie dosyc, ale bardzo bym prosil, zeby ktos w koncu zabral glos w tej sprawie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Macie problemy...

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 441
ale zryte to juz moie tematy byly lepsze:d

lapa 34 klata 101 lydka 43 waga okolo 74 wz 170 bez treningu:]]]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to mozliwe ?

Następny temat

TURBO pakowanie na wakacje

WHEY premium