SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cos na wzrost !!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 31183

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 310 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4684
kumpel ode mnie z klasy zawsze był najmniejszy a teraz w ciagu roku moze nawet nie urusł dobrze ponad 10 cm bezzadnych supli czy innych ******ł jak był chudy to pzrez to stałsie jeszcze chudszy! a mamy juz po 20 lat!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
no i?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
odzywki na wzrost to bajka! proces półtrwania HGH jest bardzo krótki (godzina?) - co za tym idzie ? nawet jesli sie pobudzi ten hormon, to bedzie jego nie dość, ze niewiele ,to i tak zaraz ta nadwyzka zniknie. Jesli ta odzywka mialaby działać na wzrost u czlowieka ,to musiałaby poprostu zwiększyć częstotliwość jego wydzielania w trakcie snu. Podobno leki zmniejszające ciśnienie tętnicze krwi brane na noc zwiększają kilkakrotnie częstotliwość wydzielania HGH i mogą wpłynąć na wzrost. Niektorzy endokrynolodzy przepisują ludziom bardzo niskim takie leki. Czy działa? nie wiem...

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siła - oceńcie mój zestaw

Następny temat

cell pump 665g

Wiecej