SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cos mi sie stalo w kark i neurologia padła

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 756

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12
jechałem pociagiem i na siedzaco, nagle na moment zasnałem chyba , i glowa mi nagle opadła niespodziewanie do przodu dotykajac broda klatki piersowej,wtedy sie nagle ocknałem ale cos mi sie stalo, bo od tego czasu, mam cala szyje spuchnieta, nonstop dzwoni mi w uszach-nie spie, mam zawroty glowy,niedobrze mi, mam takie uczucie od realnienia i jakby bodzce z zewnatrz nie docieraly do mozgu, moge np sie skaleczyc i prawie nic nie czuje jakbym mial cale cialo odretwiałe, zle tez widze od tego czasu , takie mroczki mam, w RTG nic nie wykazalo i ortopeda zapisal tabletki przeciwbulowe i koniec, co zrobic mam, to trwa juz 4 dni, co sie stalo, czy zostalem inwalida?Z cwiczyc tez nie moge bo nie czuje ciezaru:(bardzo prosze o rade i jakie suplementy mam brac na regeneracje?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Nie masz co się martwić, takie rzeczy się zdarzają i często przechodzą same. Unikaj gwałtownych ruchów, przeciągów, długotrwałego przebywania w jednej nieergonomicznej pozycji np przy kompie. Szyję możesz owinąć szalikiem nawet w domu, to czasem pomaga. Jeśli w ciągu kilku kolejnych dni objawy nie będą ustawać to wróć do lekarza.
Z tymi suplementami, to nie skomentuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 306 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2143
BIEGIEM DO NEUROLOGA! NAJLEPIEJ NA ODDZIAŁ!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 306 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2143
Robbiewill, żyjesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Jeśli zaczął z tym biegać to niekoniecznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 306 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2143
Jeżeli miał początki uogólnionego niedowładu to szalik też mu nie pomógł
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

CEPAN na przebarwienia skóry?

WHEY premium