SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co ze strona:sus.univ.szczecin.pl/~maciejs/ ?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4673

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 194
Wie ktoś moze co sie stalo ze strona:sus.univ.szczecin.pl/~maciejs/ ??Wiem,ze to byla bardzo dobra strona (bo kiedys ja czytalem) i chcialbym ja jeszcze poczytac..Czy ta strona jest przeniesiona na jakis inny adres? Jesli juz nie istnieje to moze chociaz znacie strone robione w podobnym klimacie.Z gory dzieki za info.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1431 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21309
strony nie ma i jka narazie sie nie zapowada zeby Knife ja wlaczyl spowrotm niestety :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a czemu wyłączył?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 177 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2715
A co się stało???
Ja tam uważałem ze ta strona pozostawia wiele do zyczenia, ale fajnie się to czytało?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1431 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21309
nie wiem czemu wylaczyl...nalezalo by Go spytac...jednak juz nie zaglada chyba na zadne forum a jak zaglada to sporadycznie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Zagląda na BF.

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1431 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21309
wiem ale to "zaglada"...tylko zaglada bo niewiele pisze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Strona nie pozostawiala nic do zyczenia. Byla najbardziej wartosciową stroną o tej tematyca jaka kiedykolwiek goscila w sieci.*****owo ze jej nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam na kompie jakąś starszą kopię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 177 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2715
Ale co się dzieje, ze Knife juz się tak chętnie nie udziela???

Może jakiś karateka mu nakopał, jego wizja świata legła w gruzach i przeżywa kryzys twórczy.

Zmieniony przez - Wertyd w dniu 2007-06-04 00:19:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Raczej aikidoka, hrhrhr
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Tryko - jaką markę wybrać

Następny temat

gdzie boks we Wrocku

WHEY premium