SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co zamiast jajek ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 890

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 755 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11547
Siemano.Mam do was pytanie ostatniego czasu przejadły mi się jajka w porannym posiłku.Zawsze dodawalem je do owsianki smażąc placka lub gotując i szamalem na sucho.Co w zamian dodać do owsianki ? Chciałbym troche odpacząc od jajek i szukam dobrej alternatywy zeby je zastąpić w rannym posiłku.Co proponujecie ?

http://www.sfd.pl/czaro_masa_wakacje-t929562.html

"Nikt nie będzie się śmiał z gościa który może przyj**ać"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
każde inne źródła białka+tłuszczu,które uzupełnią Ci bilans w tym posiłku....

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 176 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2326
ja obecnie jade serki wiejskie do sniadania.

niema ludzi NIEZASTĄPIONYCH ale sa NIEZAWODNI...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 136 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1748
Nie rozumiem, po co odpoczywać od jajka ? Jeżeli chodzi o smak, przygotowuj takie posiłki w którym go praktycznie nie czuć, omlety na słodko na ten przykład. Możesz jeszcze twarogu dodać do płatków z woda albo mlekiem, jadałem coś takiego, ale z otrębami, bez słodzika i aromatu szału nie było ;p ale z nimi, może być całkiem całkiem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odzywka czy twarog

Następny temat

Napoje izotoniczne czy woda?

WHEY premium