SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co zakupić

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 998

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 162
Witam, jestem dość zielony w tych sprawach więc zdam się na wiedze znawców :) mam 78 kg wagi natomiast zamierzam teraz troche podjesc i miec te 85 kilogramow, dla mnie to jakies 2 tygodnie zeby taka mase zrobic, natomiast mam takie pytanie, przydałby mi sie jakis wspomagacz do cwiczen na silowni, posiadam tricreatine malate i zamierzam kupic jakas odzywke zeby dobrze rzezbe zrobic a takze cos po treningu zeby nie czuc zmeczenia, bo po silowni czeka mnie praca, budzet maksymalnie chcalbym do 150zl. Polecicie cos?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
kone94
bez masy nie będzie raczej dobrej rzeżby, teraz jestem nadzwyczaj chudy, przynajmniej tak sie czyje, poprostu widać jakiś zarys mięśni ale bardziej to skóra i kości. Jeżeli chodzi o szybkie przybieranie na wadze to u mnie to prosto przychodzi, raz zrzucilem 5 kilogramow w 2 dni wiec prosze Cie Skeba zanim cos powiesz to przemysl to. Poprostu zeby zrobic jakas rzezbe musze przybrac od kilku do kilkunastu kilo, cwicze codziennie w domu intensywnie ale chce zaczac uczeszczac na silownie.


więc jak chcesz dobrą rzeźbę to rób jakościową masę przez następne 2-3 lata i zakończ to solidną redukcją to będziesz rzeźbę miał budowanie mięśnia to miesiące,lata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 162
dodam że mam 194 cm i wyszlo mi ze musze wazyc 102 kilo czyli przybrac ponad 20 kilogramow masy miesniowej zeby osiagnac wymarzona sylwetke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To chcesz dobrą rzeźbę, czy przytyć 20kg? Bo to kłóci się ze sobą, wiesz o tym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234163
kone94
mam 78 kg wagi natomiast zamierzam teraz troche podjesc i miec te 85 kilogramow, dla mnie to jakies 2 tygodnie zeby taka mase zrobic



Panie ale jakiej jakosc ta masa? rozumiem, ze chodzi ci o 70% tluszczu by przybrac? i 29% wody?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
2 tygodnie i 7kg haha, słodki boże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
nie koniecznie wyznacznikiem dobrej sylwetki musi być waga
A przy nabieraniu masy liczy się jakość a nie ilość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 162
bez masy nie będzie raczej dobrej rzeżby, teraz jestem nadzwyczaj chudy, przynajmniej tak sie czyje, poprostu widać jakiś zarys mięśni ale bardziej to skóra i kości. Jeżeli chodzi o szybkie przybieranie na wadze to u mnie to prosto przychodzi, raz zrzucilem 5 kilogramow w 2 dni wiec prosze Cie Skeba zanim cos powiesz to przemysl to. Poprostu zeby zrobic jakas rzezbe musze przybrac od kilku do kilkunastu kilo, cwicze codziennie w domu intensywnie ale chce zaczac uczeszczac na silownie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 554 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13725
W 2 tygodnie 20 kilo masy
Tak jak TomQ napisał... będzie to 70% tłuszczu i 29% wody.
Zrzucisz tłuszcz, woda zejdzie i będziesz w punkcie wyjściowym. Weź się w pierwszej kolejności za podstawowe kwestie dotyczące dietetyki.

Zmieniony przez - Altek w dniu 2014-01-16 14:03:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 162
nie, nie, nie. masa końcowa to okolo 100 kilogramow, wiadomo ze taka mase bede robil znacznie dluzej, mowei tu o wadze 6-7 kilo w 2 tygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 162
i prosilem o cos co mi w tym pomoze oraz jakis suplement zeby nie czul zbytniego zmeczenia po treningach, wiec na razie nikt mi nei pomog...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 554 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13725
dietanabol
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreta Dextroza co do tego ?

Następny temat

Orbitrek + siłownia, wybór suplementu

WHEY premium