SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co z tą dietą?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 888

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez georgu z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5
Witam.

Mam problem, ponieważ nie moge złapać masy. JESTEM EKTOMORFIKiEM. Ćwicze od około 15 miesięcy. Na początku ważyłem 58kg i wyciskałem 30kg na klate, teraz waże 65kg, a wyciskam 105kg. Ćwiczenia wykonuje głównie na sztandze i na hantlach ograniczając te na maszynach, obciążenie dobieram tak aby zrobić do 5-6 powt, robie po około 6-9 serii. Mój wzrost to 185cm i do tego cholernie jestem wąski w barach dlatego chce nabrać masy i jakoś sie poszerzyć ;D . Odżywki jakie brałem to: Trec HMB Revolution i Trec Kreatyna, WPC 80, Nitrobolon II, Mass Xxl, oraz NO BURST i wszystkie te odżywki oprócz ostatniej nic mi nie dały. Wiem, że problem leży w diecie. czytałem inne posty ale potrzebuje porady konkretnie dla mnie. Nie wiem co i jak z tymi wszystkimi kcal. aa no i kompletnie nie mam apetytu, nawet po ciężkim treningu nie chce mi sie jeść (pije najwyżej Mutant Mass'a) , rano też oczywiście mam ścisk żąłodka i nie mam apetytu. potrzebuje jakiegoś środka na pobudzenie apetytu. Mniej więcej tak wygląda moje jedzenie w dzień kiedy jem normalnie:

7:00 1. płatki kukurydziane ze 100g albo 200g owsianych i 0,6 L mleka.
10-11:00 jakaś bułka i herbatka.
15:30 obiad: zupa i kotlet lub kurczak, ziemniaki i jakieś warzywa
18:00 bułka i herbatka
22-23:00 2 jajka i 3-4 kromki chleba przennego.

tak więc nie wygląda to rewelacyjnie, czasem jem może połowe tego.
PROSZE O POMOC.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1104 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21991
Dieta do odżywiania, specyfiki na pobudzenie apetytu - do suplementacji. Nie róbmy śmietnika większego niż jest.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1kg tygodniowo??

Następny temat

DIETA DO POPRAWY (poraz drugi)

WHEY premium