SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co z dieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 616

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 99
witam wszystkich ...

potrzebuje informacji BEDA SOGI

jak dokladnie jest z dieta czy moglby ktos rozpisac co jak z czym dokladnie od poczatku jak wszystko liczyc ile posilkow ile czego musze zjadac probowalem cos wymyslec sam ale za cienki jestem

nie wiem jak liczyc trening masowy z suplami : bcaa, zma, hard mass treca, omega 369, multiwitamina, b complex, tribulus,.
waze 100 kg wzrost 188cm staz na silowni 2 lata
mam zamiar wkrutce zaczac cykl z mieszanka 4 testosteronow ale nic nie bede zaczynal dopoki nie bede mial odpowiedniej wiedzy co do odzywiania z gory dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
a czytałeś tematy podwieszone w tym dziale?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 99
czytalem kolego sporo kazdy mowi inaczej zakrecilo mnie to troszke wiec prosil bym o rozpisanie wszystkiego od poczatku dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
z tego co się orientuję tematy podwieszone specjalnie sobie nie przeczą treścią, a jeśli są jakieś rozbieżności - to oznacza, że jest więcej niż jedna opcja dojścia do celu. Opisanie tego jak ułożyć dietę jest czasochłonne i nie sądzę, by ktoś poświecił swój czas by to skrup[ulatnie wyłożyć, skoro WSZYSTKIE POTRZEBNE DANE SĄ W TEMATACH PODWIESZONYCH.

https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html

Ułóż coś sam, to znajdzie się nie jeden chętny - by poprawić i dać wskazówki, minimum samodzielności jest wymagane

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2012-12-14 23:34:17
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta- masa

Następny temat

Dieta do oceny

Wiecej