SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co z czym ,a co z czym nie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 638 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10399
Pamietam kiedys toczylo sie wiele sporow na temat czy mzona mieszkac np kreatyne z kofeina czy z bialkiem itd czy po treningu pic ww czy bialko czy to i to i kiedy kreatyne czy najpierw czy przed? Jak to teraz wyglada? Czy moze juz wolno wszystko ze wszystkim? Konkretnie mysle o mieszaknce mono z mass milkiem i glutamina z universala jako szejk potreningowy i w dni nt. Pozdrawiam

(\__/)
( -'.'
(")_(")
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
a mass milk przypadkiem nie zawiera jakiejs wiekszej ilosci tluszczow?

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 638 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10399
tak zawiera zapomnialem wspomniec o tluszczach jest ich 18g. Koliduja z kreatyna?

(\__/)
( -'.'
(")_(")
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
nie o to chodzi

po treningu staramy sie ograniczyc ilosc spozywanych tluszczy do maksimum

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 638 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10399
Ok czyli moge to sobie mieszkac wszystko razem na zdrowie tylko wybrac odzywke bez tluszczu jesli chce ja stosowac po treningu? moge wiedziec czemu? co jesli jestem na low-carb? Czy godzine po tym szejku moge juz zjesc normalny low-carbowy posilek?

(\__/)
( -'.'
(")_(")
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
to moze tak:
mieszanie kretki z kofeina nie powoduje zadnych wielkich interakcji, tak samo z bialkiem...
co po treningu bedziesz pic to zalezy od diety - przy ogolnych, normalnych weglowodanowych dietach masowych i redukcyjnych po treningu pije sie zwykle weglowodany w ilosc 0,8g/kg m.c. i bialko w ilosci 0,4g/kg m.c.
przy diecie low carb - rozumiem, ze ma to byc dieta redukcyjna?
polecam po treningu samo bialko, ewentualnie z kreatyna czy tam innymi stackami/suplementami... a dopiero po godzinie posilek bialkowo tluszczowy

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 638 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10399
Nie, nie jest to dieta redukcyjna. Poprostu tak sie odzywiam. Dzieki za info w takim razie bede mieszal bialko z kreatyna i aminokwasami po treningu, a potem standardowo po godzine posilek potreningowy.

(\__/)
( -'.'
(")_(")
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
a ogolnie twoim celem jest....?

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 638 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10399
Ladna sylwetka, zdrowie i dobre samopoczucie ... Tak powaznie to masa jak zawsze ale nie kosztem zalania sie tluszczem i upierdliwego przygotowywania posilkow, po ktorych rosnie mi tylek. Na low-carb tego problemu nie ma. Jem intuicyjnie i wygladam dobrze zawsze, a nie tylko na rzezbie/redukcji. Kiedys bawilem sie w diety, wiec moge sobie na to pozwolic no i na low-carb jestem juz rok. Tryb zycia z reszta koliduje mi mocnona z tradycyjnymi dietami i nie mam szans zeby stosowac je z dobrym skutkiem. Low-carb sprawdzilo sie w moim przypadku i nie chce juz nic innego.

(\__/)
( -'.'
(")_(")
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
aaa to ok
jedynie w tym potreningowym jakies wegle byl jak juz co

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Magnum 2000....a co teraz??

Następny temat

Alergia i Odżywki, Suplementy

WHEY premium