SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co z bjj wolno w judo?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9446

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez pinecone85 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44

walczy by żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
"to amatorka dla tych krórzy zaczynaja uprawiac sport w wieku 20 lat bo wczesniej jaj nie mieli"

Poczułem się urażony. A może niektórzy mają inne powody ?

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Dziekuje puzon,ban.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1325 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7348
Chętnie bym się dowiedział co to Puzon za ciekawostkę powiedział ???

Jeżeli chodzi o kolesi co może niekoniecznie mają jaja,
ale uprawiają sport nawet i 30 lat,
a przy okazji chętnie dadzą jakiemuś cwaniaczkowi po mordzie,
to służę swoją osobą ...

My baby shot me down ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
Ja w sumie nie wiem czemu pinecone dał mu bana. Wypowiedź była agresywna, ale chyba mogłaby zostać.

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 312 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2367
Eeee, ja judo zacząłem trenować w wieku 17 lat, kiedy zacząłem studia przepisałem się na mma. Teraz mam za sobą 2 lata judo i 2 miesiące mma. Niedługo stuknie mi 20 na karku i nie uważam, że startując w zawodach amatorskich po 20 jest wynikiem "braku jaj"... przeciwnie. Mam świadomość, że młodsi mogą mnie poskłądać na macie w kilka sekund bo trenują już lata... Mi to nie przeszkadza, zdobędę nowe doświadczenie
BTW:
Jak Radziollo będzie startował w amatorskich walkach mma, ja będę pierwszy raz na zawodach w grapplingu do 75 kg

Moderator działu Bezpieczeństwo w sieci K**
Były doradca %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Kolega napisal 3 posty na forum i juz zaczal sie napinac.48 godzin dobrze mu zrobi,jakby to w wieziennictwie powiedzieli,nie dajaca nadziei "prognoza kryminologiczna".

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 215 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5475
Hurron: Mariusz dostal czarny pas wlasnie za ukrecanie judokow w parterze. Poprostu ukrecal ich zanim minelo 30s (no i oczywiscie nie kladl sie na plecach bo to ippon)

<< BJJ WROCŁAW >>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
oględnie pisząc, puzon odniósł się do niskiego, pomijając wyjątki, poziomu bjj w Polsce.
fakt faktem, jest to u nas sport niszowy, dopiero raczkuje. w judo ktoś kto zaczynał w wieku 11-13 lat ma juz na ogół spore problemy z doganianiem konkurencji, która zaczynała 2-3 lata wczesniej. do tego klubów jest duzo, selekcja jest ostra. judo to w porównaniu do bjj cholernie twardy i wymagający sport, przy czym znam z autopsji metodykę treningową obu dyscyplin. więc nie teoretyzuję i nie jestem tendencyjny.
w bjj w Polsce mozna być kozakiem zaczynając ćwiczyć w wieku 20 lat i chyba o to koledze chodziło. w judo jest to praktycznie nie do pomyślenia.

ale też mogę przypomnieć niedawne otwarte mistrzostwa węgier w bjj, gdzie dwóch spośród czołowych węgierskich judoków przyszło i zaczeło się nabijac z bjj. skończyło się na tym, że po kolei się bili z prowadzącym seminarium po zawodach Brazylijczykiem. jeden odklepał balachę, drugi nie odklepał i skończyło się w szpitalu. Michal M może chyba podać dokładniejsze dane.
mogę też przypomniec, że taki Manolo ma 3 dan w judo. wielu innych pionerów bjj w polsce ma stopnie mistrzowskie w innych stylach.

tak czy owak, puzon, myslę, ze po zdjęciu bana uzasadnisz swoje tezy.
chciałbym ci jednak zwrócić uwagę, że nie jest to forum poświecone tylko bjj. sa tu i doskonale się rozumieją judocy, bjjowcy, zapaśnicy, submission wrestlerzy z luta livre, sambiści...
niejedna klawiatura poszła tu na bezowocne kłotnie, co jest lepsze.
nic nie jest lepsze niz inne. wszystkie style są dobre a mytu dobrze się rozumiemy, szanujemy i nie obrażamy

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2006-12-02 23:31:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Ban na konto puzon 133 zostal zdjety.

Grappling

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boks - złamania nosa na sparingach?

Następny temat

Co sądzicie??

WHEY premium