SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co z apteki?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2530

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 494 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 38524
Niedlugo bede mial mozliwosc dokonania zakupow w aptece ktorych koszt w znacznym stopniu zostanie mi zwrocony. Stad moje pytanie, jakie produkty sa warte zakupu dla osoby aktywnej fizycznie (nie chodzi mi o saa )
Myslalem o jakiejs dobrej mutliwitaminie (jaka?)
zapasy wit a c e i b complex
moze jakis zen szen,lecytyna.czekam na propozycje.
Aha,dodam jeszcze ze wszelekie usprawniacze procesu przyswajania widzy tez mile widziane


emr

emr

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
no tak
mialem na mysli tryptofn aby polepszyc dzialanie nauronow w mozgu
w postaci suplementu

START 08.12.2003r.
Kanarek.mafii.hardcor.suple.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
masz na mysli produkty pomocne przy budowie masy miesniowej ? czy wszystko co sie da

Idac po Alternatywnej Drodze zawsze przejdziemy przez podstawy Odzywiania.
Zawiera rozgałęzienia aminokwasów BCAA (cystyna, glicyna, treonina, walina) W 100g białka jest ok. 35,0g BCAA
Kanarek.mafii.hardcor.suple.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 494 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 38524
Tak jak napisalem. Wszystko co jest warte zakupienia przy zalozeniu ze osoba stosujaca jest aktywna fizycznie i umyslowo

emr

emr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1323 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25542
kup sobie mace, bierz 3 kapsy dziennie przez 3 miechy i powiedz jakie rezultaty!

~REPTILE[333]~

Kupa jeża zawsze świeża!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Hmmm proponowalbym
Centrum x 24
Kompleksy wit. B ile sie da
A,C,E ile sie da
Zen Szen ile sie da
Miłorząb
Magnezin(60tabl) + Zincas Forte(50tabl) ile sie da
Lecytyne
Kolagen
Glukozamine
Tauryne
Kofeine
Tryptofan
Tyrozyne
Selen
Koenzym Q10
Tran
Oliwe z Oliwek
Masci typu Fastum,Veral,NeoCapsiderm,DeepHeat,ABC,BenGay,Naproxen,Neoparil
Rewodina,wszystko z diclofenakami i ketoprofenem oraz ibuprofeny (przeciwzapalne i przeciwbolowe)
Wszystkie preparaty mogace pomoc Ci w Twoich dolegliwosciach (jesli jakie masz) ale tutaj juz zostawiam Tobie pole do popisu
oj duzo tgeo ...jutro dodam jeszce wiecej - z ziol moze i innych dodatkow bo dzisiaj nie mam glowy do tego typu rzeczy (przepraszam...)a Ty
zapoznaj sie z tym artykulem jesli chcesz lepiej sie uczyc :)

https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=49868&forum_id=10&Topic_Title=&forum_title=Od�ywianie
pozdrawiam


Idac po Alternatywnej Drodze zawsze przejdziemy przez podstawy Odzywiania.
Zawiera rozgałęzienia aminokwasów BCAA (cystyna, glicyna, treonina, walina) W 100g białka jest ok. 35,0g BCAA
Kanarek.mafii.hardcor.suple.pl


Zmieniony przez - kanarek w dniu 2003-12-06 00:02:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 494 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 38524
po przeczytaniu artykulu o substancjach odzywczych (kiedys juz go czytalem) zainteresowalem sie geriavitem.ma ktos moze sklad tego specyfiku?

Aha,dodam jeszcze ze do listy zakupoiw mozna by dolozyc preparaty zabezpieczajace przed przeziebieniami i te juz je leczace.

Kanarek, dzieki za liste jest super ale watpie ze w aptce dostane tyrozyne czy tryptofan

emr

emr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Znajdziesz
Poszukam dla Ciebie czegos
pozdrawiam


Idac po Alternatywnej Drodze zawsze przejdziemy przez podstawy Odzywiania.
Kanarki na okres przelotów zmniejszaja mase komórek mózgu, by sie pozbyc niepotrzebnego balastu. Przygotowuac sie do godów odtwarzają je. Jestem w pierwszej fazie tak wiec przepraszam za glupie wypowiedzi.
Kanarek.mafii.hardcor.suple.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 494 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 38524
ok.dzieki!!

emr

emr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Niestety po sprawdzenieu dokladnym z przykroscia musze stwierdzic ze nie dostaniesz tyrozyny i tryptonafu w aptece ... bylem swiecie przekonany ze prodkut ktory kiedys posiadalem jest do nabycia w aptekach jednak po dokladnym przebadaniu sprawy ...oakzujesie ze niestety - nie
Pzostaja wiec tylko jesli o te suplementy chodzi - sklepy internetowe ..
Bardzo przepraszam za male wprowadzenie w blad - mam nadzieje e nie narobilem tym samym niepotrzebnej nadziei...
pozdrawiam i jeszce raz przepraszam


Kanarek.mafii.hardcor.suple.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Kup 3 Tony Kozieradki ,urośniesz pod niebo ,tylko starzy cie za smród ,z domu wypedzą jak mnie A tak serio to co napisane wczesniej jest okej ,aha jak byś mógł to zamów coś dla mnie ,może być glutamina
Bo jestem bez Hajsu

Polska...Wrocław...Śródmieście -- https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=108727  .....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 494 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 38524
ale jaka glutamina.przeciez napisalem ze chodzi o apteki.dodatkowo podstawa do zwrotu hajsu jest recepta wypisana przez lekarza. nie bedzie problemu z tym zeby lekarz wypisal mi recepte na to co chce ale te produkty musza byc dostepne w aptece

emr

emr

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

krosty na klacie!!!!

Następny temat

Dietka do oceny

WHEY premium