SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co z TYM moim brzuchem ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1539

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41
W Was cała moja nadzieja, bo są tu z tego co kojarzę osoby , które się znają na rzeczy... otóż mam problem z brzuchem... Nie wygląda on ładnie, jest odstający i podczas odchudzania praktycznie nic się nie zmienia. Wyglądam jakbym była w ciąży... obecnie wyglądam tak : ważę 65kg przy 167cm wzrostu.




tak wyglądałam jak ważyłam ponad 70





Zmieniony przez - reikuc w dniu 2013-07-05 22:55:41

Kiedyś udało mi się już schudnąć (potem jojo) i mój brzuch wyglądał w miarę ok. ważyłam 62 kg czyli o 3 kg mniej niż teraz a różnica ogromna...




Zmieniony przez - reikuc w dniu 2013-07-05 22:57:02
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Potrzebujesz dobrej diety i dobrego treningu koleżanko

rozwiazanie problemu: albo działąsz na włąsną renkę opierając się na poradnikach takich jak: http://potreningu.pl/diety/artykuly/1745/dieta-odchudzajaca--od-czego-zaczac

albo zgłąszasz się do jednego z forumowych dietetyków/ trenerów na indywidualne konsultacje

mogę też przenieść Twój temat do działu ladies, gdzie działać będziesz w towarzystwie innych pań...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spowlniony metabolizm przez drastyczne obcięcie kalori.

Następny temat

Początki z IF, prośba o korektę.

WHEY premium