SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co wybrac?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1102

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 934
witam jestem nowym uzytkownikiem ale czytam to forum...juz hoho
Mam taki maly dylemacik, a więc na siłowni jako taki staż mam okolo 3 lat z przerwami, siłownie mam w domu, nie stosowalem nigdy zadnych odzywek i teraz sie zastanawiam co bedzie dla mnie lepsze... Kreatyna czy HMB ?Chce troche masy i zeby rozmiary sie troche powiekszyly (bik 33cm)
Mam 16 lat 184 wzrostu 74 kg wagi niby jakąs rzezbe mam ale mnie to za bardzo nie zadowala:) więc co wybrac ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11222
czytasz juz ho ho a w swoich danych masz L. wysłanych artykułów 1
L. przecz. artykułów 0


"Amatorzy ćwiczą aż im wyjdzie, eksperci - aż nie może im nie wyjść."

Faith Duck

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11222
ale rozumiem, że zarejestrowales sie dopiero niedawno

"Amatorzy ćwiczą aż im wyjdzie, eksperci - aż nie może im nie wyjść."

Faith Duck

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
dieta z dodatnim bilansem kalorycznym jesli wystapia braki to odzywki uzupelniajace ja bialko/gainer/bulk zalezy czego bedzie brakowac + ZMA 'apteczne', omega-3 i witaminy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11222
moglem to wszystko dac w jednym poscie ale skoro juz tak wyszlo... zacznij od mono. ewentualnie jakis gainer, bialko w celu uzupelnienia diety jesli takowa posiadasz.

"Amatorzy ćwiczą aż im wyjdzie, eksperci - aż nie może im nie wyjść."

Faith Duck

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chryzyna,6-OXO

Następny temat

Co na pierwszy cykl?

WHEY premium