SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co wybrać ??

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1094

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1395
Mam 15 lat 177cm wzrostu i waże 68 kilo. Mam problem w wyborze dyscypliny sportowej odpowiedniej dla mnie. Trenuje siatkówkie w szkole (3 SKS po 2h tygodniowo) ale wiem że nic poważnego z tego niebedzie ponieważ 177 to troche za mało na siatkarza a prawdopobnie wiecej nie urosne. Więc myślałem żeby zacząć coś nowego mam do wyboru -trenować biegi długie (zajołem 5 miejsce na zawodach miedzyszkolnych "gimnazjadzie" z bdb czasem bez żadnego treningu i gość z sekcji biegackiej zachęcał mnie do trenigu) - sztuki walki myślałem nad tkw albo muay thai - noi oczywiście trzymać sie dalej siatkówki -ew. piłka nożna ale technika umnie kuleje (szybkość, siła i celność strzału świetne) pomóżcie co wybrać??? wszystkie sporty mi sie podobają POMOCY

Sprawiedliwość bez mocy jest niczym,
ale moc bez sprawiedliwości to tylko przemoc.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 184 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3110
Siatka wzrost cie nie eliminuje z siatkówki,możesz grac na libero.Bieganie napisz jaki miałeś ten czas i na jakim dystansie,jeśli był dobry i bez treningów to może rzeczywiste masz talent.Sztuki walki to trzeba było wcześniej zacząć trenować,chyba że dla przyjemności to tak.

"chce być najlepszy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1395
miałem około 3,17

Sprawiedliwość bez mocy jest niczym,
ale moc bez sprawiedliwości to tylko przemoc.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1395
na 1000 m

Sprawiedliwość bez mocy jest niczym,
ale moc bez sprawiedliwości to tylko przemoc.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 184 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3110
czas taki o bez treningu ale grasz w piłkę a na treningach napewno dużo biegasz.Ale z drugiej strony są tacy którzy nawet na taki czas muszą trenować parę miesięcy.No podstawa jest jeśli masz dobre warunki do treningu to czemu nie, ciężkie treningi i efekty przyjdą.

"chce być najlepszy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 198 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5059
Zakładając że nie biegł tempem i z kompletnym brakiej taktyki można mu spokojnie dodać do tego czasu jakieś 10sekund ;D a ok 3.05 to już jest niezły czas


Masz warunki pod biegi średnie 800-1500 tak mi się zdaje... to ze gra w piłke to nie ma to praktycznie żadnego znaczenia ani przełożenia na bieganie... sam grałem i biegałem... najlepszy piłkarz miał bez treningu 3.14 na 1000m(oczywiście nie biegł tempem) a reszta jeszcze gorzej... mnie oczywiście trener piłki do biegu nie wystawił xD xD xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 850
Weż sie za kulturystyke:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 460 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10353
Lekką wybieraj:) bo to podstawa każdego sportu:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

w-f w szkole nie mam sił by grać dlaczego ??

Następny temat

Poprawienie szybkości.

Wiecej