SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co wybrać?

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 492

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 77
Witam. W te wakacje miałem wypadek na meczu i omalo co nie straciłem oka. Leżałem 2 miesiace w szpitalu i na brzuchu zrobiły mi się fałdy tłuszczu . Mam 16 lat i waże aż 80 kg wzrost 186cm. Teraz mam pyt. jak spalić ten tłuszcz i wyrobić sb mięśnie? Nie moge chodzic na silownie prze z rok ani wiekszych wysiłków fizycznych. Myśle o A6W i bieganiu w miejscu aby rodzice nie widzieli. Nawet nie mysle o bieganiu poniewaz mieszkam w centrum Warszawy. Czy to + dieta starczy mii?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Skoro nie możesz się wysikać, bieganie w miejscu "tak aby rodzice nie widzieli" jest absurdalne. Ułóż diete z ujemnym bilansem kalorycznym, chodź na długie spacery. Skonsultuj się z lekarzem i zapytaj jaka forma aktywności fizycznej jest dla Ciebie jak narazie w porządku. Notabene jest to dział dla niezarejestrowanych użytkowników.

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 77
Spytalem sie. Lekarz prowadzacy powiedzial ze A6W moge robic bieganie odpada ale w miejscu moge.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

methandienone 0.005 g

Następny temat

ułamki

WHEY premium