SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co wrzucic wczesniej salbutamol czy johimbine

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5102

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 804 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31871
Mam do Was pytanie co lepiej wrzucic wczesniej na redukcji sallego czy spalacza z yoha?
Od stycznia jade na redukcji. Koncze wlasnie drugiego spalacza najpierw poszedl scorch, teraz konce animal cutsa.
Mam zamiar gdzies do polowy maja jechac na redukcji i wziac salbutamol z cm3 za jakies poltora tyg i moze pozniej jakis spalacz z johimbiną. Do tego idzie bcaa caly czas przed silowymi i aerobami.
A moze lepiej by bylo najpierw spalacz z yoha a na koniec sally?
co myslicie?
jest to moja pierwsza redukcja wiec nie wiem zabardzo, podobno johe polecaja na koniec brac jak juz malo fatu zostanie.
od stycznia zrzucilem około 6kg i z pasa zlecialo tez kolo 6 cm. z 90kg zszedlem na 84kg. pas z 97,5 na 92 mierzony na wysokosci pępka
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9990
Na twoje pytanie Ci niestety nie odpowiem, ale powiem tyle, że słabo Ci ta redukcja idzie. Ja bez wspomagania można powiedzieć, że od lutego zrzuciłem 6cm w pasie i 5kg. Może przyłóż się do diety a wspomaganie odstaw na razie na bok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 804 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31871
diete trzymam jeszcze bardziej sprobuje sie do niej przylozyc ale chce brzuch podrzezbic do maja bez tego raczej nie wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 209
Powiem ci tyle , ja jestem akurat na redukcji po zimowej, lece sally 16mg od 3 tygodni i zrzucilem 7,5 kg oczywiscie z dobrze dobrana, dieta. Jezeli nie beda ci przeszkadzaly takie skutki uboczne jak latajace rece, bezsennosc, niekiety nawet nudnosci oraz ciagly stan podgoraczkowy to polecam sally, Napewno nie uzyskasz takich efektow , jakims spalaczem. Musisz pamietac ze po sally ,stopniowo dodajemy kalorie poniewaz to co zrzuciles, przybedzie z powrotem w 2-3 tygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
Na poczatku to lepiej na sucho zaczynac redukcje i w miare gdy efekty redukcji sie spowolnia dodawac wszelikiego rodzaju wspomagacze

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 804 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31871
Monster wiem ze stopniowo powinno sie zwiekszac tylko ze jak po sally bede bral yohe to narazie nie bede zwiekszal kalorii.
To powie mi ktos czy lepiej wczesniej wrzucic sally czy johe?
Zambo19 wiem ze tak by bylo najlepiej moze nastepny raz tak zrobie ale teraz chcialem szybko dosyc zrzucic bo przez 5 miechow a to moja ppierwsza redukcja

Zmieniony przez - wsl_... w dniu 2013-03-09 16:30:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
Uwierz mi ze bez dodatkow na poczatku fat naprawde leci szybko od samych aero.Pozniej robi sie pod gorke i wtedy wlasnie czas zapodac cos mocniejszego.W przeciwnym wypadku na poczatku zrzucisz tyle ile trzeba a pozniej juz nie bedziesz mial czym tego przyspieszyc

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 804 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31871
pewnie masz racje dlatego jak juz tak zaczelem to teraz mysle nad czyms mocniejszym.
to powie mi ktos czy lepiej najpierw sally czy johe?

Zmieniony przez - wsl_... w dniu 2013-03-09 18:45:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 209
Wal na poczatek sally pierwsze 2 dni po 8 mg po czym zwiekszaj dawke do 16mg . Rob 4 tygodnie on i 1 tydzien off. W tygodniu off bierz johe. poniewaz sally nie wyciska tak receptorow jak clenbuterol. A jak dojdziesz juz do wymazonej wagi, to bierz johe jezeli masz tendencje do tycia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 804 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31871
tylko gdzies od 20 maja mam zamiar zaczac test prolongatum + primabolan to juz jak zaczne to odstawic johe
i mysle ze 4 tyg sallego mi wystarczy potem przejde na johe a pozniej na towar.
a tak przy okazji to przy braniu johy jest jakies zwiekszone libdo?

Zmieniony przez - wsl_... w dniu 2013-03-10 10:46:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 209
Nie sadze poniewaz yoha nie posiada zadnych srodkow stymulujacych podwyzszenia libido.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gh a gojenie sie ran

Następny temat

Metanabol pierwszy cykl

WHEY premium