SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co trenować ?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1512

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5659
witam, jeżeli jest taka możliwość to proszę o radę co do wyboru sztuki walki, chciałbym dodać że mam trochę za dużo masy (tzn. 115-120 kg przy 188 cm wzrostu) a i żeby zaoszczędzić zbędnych postów to powiem że sumo mnie nie bardzo interesuje :D z góry dziękuję za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 34575 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 195972
A co możesz trenować?

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 400 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1889

ból to fikcja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4730
Ćwicz co chcesz i to co ci najbardziej odpowiada.

Pół życia możesz wpier***ć ile popadnie, to jest jak bumerang w końcu masa ci spadnie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 19441 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 94708
przede wszystkim - skąd jesteś, i co masz do wyboru? masz jakieś preferencje?

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 345 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1918
Przy takiej masie proponowałbym zacząć od boksu Potem trochę kilogramów zrzucić i np. spróbować Karate/Kickboxingu, cokolwiek
A jak u Ciebie z kondycją, ile masz lat?

"Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych nigdy ich nie osiągnie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5659
mój wiek to 18 lat a mam możliwość trenowania boksu, kung fu dju su oraz karate kyuokushin, a co do kondycji to średnio z tym u mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 480 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4980
A czego oczekujesz od sztuki walki? chcesz po prostu umieć się obronić na ulicy, czy może po prostu miło i aktywnie spędzić czas ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
chciałbym poprawić sprawność fizyczną, umieć się obronić na ulicy oraz chcę żeby treningi sztuk walki pomogły mi w rekrutacji do policji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2476
To kyokushin odpada - w gruncie rzeczy jest mało "użytkowe". Na sali trzeba się swoje nalatać ponieważ zajęcia są bardzo intensywne z tym, że nauczenie się go aby poziom był w miarę ludzki zajmuje dużej ilości czasu (a skoro masz 18 lat to albo chcesz iść do pol. w tym roku albo w przyszłym...) Z tego co podałeś to chyba boks najlepszy.

one life -live it well!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 480 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4980
asiashin - Trenowałeś kyokushin żeby mówić że jest mało użytkowe?
Nie wiem jak w boksie ale na treningach kyokushin na pewno są ćwiczenia ogólnorozwojowe, one na pewno Ci pomogą w dostaniu się do policji... Ale tak poza tym to nie trać czasu tylko idź na trening karate i zobacz czy Ci się spodoba, jeżeli nie będziesz przekonany idź zobacz co jest na treningu boksu, pozdro !

Zmieniony przez - konri8 w dniu 2009-04-27 23:31:38
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozgrzewka

Następny temat

Kyra Gracie przygotowuje się do Mistrzostw Świata

Water