SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co to szrugsy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2643

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 214 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1029
j.w
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lord2u powtorze po raz kolejny , ze jestes idiota . ludzie ci normalnie odpowiadaja a ty mowisz ze lepiej by bylo jakby nie pisalo w ogole . IDIOTA ! spojrz na swoje wypowiedzi szczegolnie o odzywianiu . TWOICH wypowiedzi lepiej zeby nie bylo . jestes durniem i ciota zyciowa pytajac sie o cwiczenie i otrzymujac odpowiedz jeszcze wybrzydzajac . dzieci neo ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 214 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1029
dzieki a jeszcze zapytam co myslicie o tym cwiczeniu??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
dobre na miesien kapturowy ;) ja zamieniam to cwiczenie z podciaganiem sztangi wzdłóz tułowia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Dobre ćwiczenie, jeśli umie się je wykorzystać, to na prawdę daje fajne efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 214 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1029
no to moze pochwalisz sie jak je wykorzystac bo nie bardzo jestem przekonany do tego cwiczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 537 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68988
Poprostu wystarczy ze nauczysz sie je robić i efekty beda widoczne.Jesli zaczniesz je robic to sam zauwazysz jak je nalezy wykonywać i ,gdy nie bedzie oczekiwanych efektów zmienisz styl wykonywania cwiczenia :)

Niech nas nienawidza tak mocno , jak sie nas lękają.
Kaligula

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 214 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1029
no duzo mi pomogles lepiej jak bys nic nie napisal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26899
pamietaj zebys sie nie garbil i lopatki byly sciganiete razem wtedy jest lepiej robic i bardziej pracuje kaptur..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
lord2u

Jesteś arogancki i niewdzięczny za starania tych, którzy chcą Ci bezinteresownie pomóc. Stania napisał całą prawdę. Nie ma przepisu. To nie jest ciastko z kremem, które robi się zawsze z tych samych produktów. Ludzie są różni i różnie działają na nich różne bodźce. Jeżeli chcesz powiem Ci jak JA wykonuję szrugsy, co nie gwarantuje Ci w zasadzie niczego, ale próbuj.

Nakładam na sztangielki mały ciężar i wykonuję powtórzenie bardzo powoli, maksymalnie do góry (aż do oporu) i powoli schodzę na dół, aż do naturalnej pozycji barków. Nie liczę powtórzeń, robię tak długo, aż czuję, że moje mięśnie się palą. W czasie przerwy dodatkowo spinam kaptur najmocniej jak potrafię na kilkanaście sekund i czuję taką pompę, że mam wrażenie, że zaraz wybuchnę. Po 3 miesiącach takiego treningu moje kaptury niesamowicie powiększyły swoje rozmiary, w stosunku do tego co było. Tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
ot, co ;P

kazdy cwiczy po swojemu... ja szrugsy robię sztangą :) wygodniej mi :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningu... pomóżcie

Następny temat

Kaptury

WHEY premium