SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co to jest?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1300

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co to są
1"Judockie "malpki"
2".Odwrotne uginanie rak na tricpepsy (nog na pusie. oczy w sufit. rece oparte na innej

pufie,schodzimy jak najnizej nie dotykajac ziemi i podnosimy sie) "
3."Pompki izraelskie w przod i w tył"
4. Pompki 2 kosci - czyli na 2 palcach??
Są to cwiczenia z terningu Ronowicza i nie wsystkie kapuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 422 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6624
1"Judockie "malpki"
2".Odwrotne uginanie rak na tricpepsy (nog na pusie. oczy w sufit. rece oparte na innej

pufie,schodzimy jak najnizej nie dotykajac ziemi i podnosimy sie) "
3."Pompki izraelskie w przod i w tył"
4. Pompki 2 kosci - czyli na 2 palcach??


1. nie wiem dokładnie tego ci nie wytłumacze ale wydaje mi sie że chodzi o takie ruchy jakby sie wykonywało rzut przez ramie ale nie jest pewien hehe tego ci nie wytłumacze
2. to jest ćwiczenie na tripa dokładnie masz to opisane nie wiem czego nie kapujesz, ustawiasz sie w takiej pozycji jak tam pisze czyli jedna pufe dajesz do przodu i kładziesz na niej nogi palcami do góry,na drugą ta która jest z tyłu dajesz ręce i opuszczasz sie i podnosisz to wchodzi na tripa
3. wydaje mi sie że chodzi o pompki które niektórzy nazywaja też "japońskimi" ustawiasz sie tak jak do pompek i robisz tak jakby fale tzn. opuszczasz sie i "przejeżdżasz" do przodu, jesteś w pozycji takiej jakbys rozciągał sobie kręgosłup, potem uginasz ręce i robisz taka sama fale tylko do tyłu i podnosisz sie, jesteś w pozycji jak na początku- takiej jak do zwykłych pompek
4. pompki na pięściach, ale nie na całych tylko na kostkach palca wskazującego i serdecznego

...:::BORN TO FIGHT:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co to jest na pufa??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1692 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14199
zamiast "pufa" wstaw "taboret"

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kto jest Waszym idolem?

Następny temat

wiek i sztuki walki

WHEY premium