SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co robic??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1034

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 228
Mam 177 cm , 85 kg, przeszkadza mi balast na brzuchu i bokach i jakies grubawe uda:/

od 4 miesiecy proboje schudnac ale nie daje rady, poniewaz nie potrafie sobie poradzic ze slodyczami typu czekoladki, wafelki zelki w cukrze.Wiem ze to smieszne ale mam codziennie takie zachcianki:/Wczoraj powiedzialem sobie STOP mam nadzieje ze jakos to bedzie...


Jaka diete wybrac??

od wczoraj jestem na diecie ckd....ale zle sie czuje, tak wogole to zawsze mialem niski poziom cukru we krwi... nawet robilem w tamtym roku krzywa cukrzycowa bo lekarz po jednym badaniu sie zaniepokoil. Wiec ogolnie mam niski poziom cukru ale mysle ze to ze wzgledu na moje niezdrowe odzywianie.

Teraz nie wiem czy ryzykowac ta dieta a boje sie ze moze mi sie cos stac z braku weglowodanow? glowa mnie boli i slabo sie czuje.

czy moze stosowac diete innego typu: obnizyc spozycie weglowodanow i jesc produtky o niskim indeksie glikemicznym + duzo aerobow do tego ruch na czczo?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny..

Następny temat

Redukcja,pytanie o diete

WHEY premium