SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co robic??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1048

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 200 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3627
mam taki problem ze podczs treningu klaty i plecow wcale nie czuje pompystaram sie wykonywac wszystko technicznie i dupa:(podam programy
klata
wyciskanie płaska 4 serie
skos + 4 serie
rozpiętki skos+ 4 serie
plecy
wioslowanie sztangą 4 serie
sciaganie drązka do klaty 4 serie
MC 4 serie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1004 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16416
napisz ile wykonujesz powtorzen na kazde cwiczenie i jaka jest przerwa miedzy nimi

klata
wyciskanie płaska 4 serie
skos + 4 serie rob hantelkami z supinacja nadgarstka
rozpiętki skos+ 4 serie
jezeli niemasz pompy to proponuje trening na wiekszych ciezarach na 5x5
plecy
wioslowanie sztangą 4 serie po 10
sciaganie drązka do klaty 4 serie rob wasko podchwytem po 12powt
MC 4 serie 8powt
tutaj proponuje martwy ciag jako pierwszy

Trening czyni mistrza! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 200 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3627
robie zazwyczj progresje 12 10 8 6-8
a mogl bys cos powiedziec o 5x5?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1004 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16416
klata
wyciskanie płaska 5x5
skos + 4 serie rob hantelkami z supinacja nadgarstka
rozpiętki skos+ 4 serie 10powt
plecy
2 wioslowanie sztangą 4 serie po 10
3 sciaganie drązka do klaty 4 serie rob wasko podchwytem po 12powt
1 MC 4 serie 8powt
tutaj proponuje martwy ciag jako pierwszy
5x5 = 5serii po 5powt. i przerwy miedzy seriami 2-3min jezeli wykonasz pelny trening czyli 5x5 to dodajesz ciezar ja dodaje po 2kg (po 1na strone) i tak ciagle do przodu jezeli niewykonasz calego to zostajesz na tym samym ciezarze i robisz nastepnym razem to samo jak pojdzi to znowu + 2kg itd.
proste chyba

Trening czyni mistrza! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
jak nie czujesz mięsni podczas treningu to albo ich nie masz, albo źle technicznie trenujesz, zbyt duzo zrywów, rwań itp.

pzdr/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1004 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16416
wg.mnie najlepszy na pompe jest duzy ciezar przynajmniej w przypadku klatki

Trening czyni mistrza! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 511 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4517
przestan rypac plaska, zmien sztange na hantle

zacznij sie podciagac na drazku

to bedziesz mial pompe

ja po drazku i wioslowaniu hantlem lub sztanga mam tak spompowane plecy ze chodze jak robot cudowne cwiczenia ';d

Jak człowiek wygra to dopiero ma coś z życia, naprawdę czuje jak wariuje w żyłach krew
moje foty 12.2006 http://www.sfd.pl/temat317825

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...no i pewnie bierzesz zby t duże ciężary- zmien treniong i wykonuj 13-15 powt. z ciężarem z którym mozesz wykonac ich 17-20.
wykonuj wolniej i zwracaj szczególna uwagę na technikę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOC !!!

Następny temat

trening do oceny

WHEY premium